Eng
129

Презентація результатів пілотного проєкту з мінімізації корупційних ризиків у трьох правничих школах України

25 січня 2024 року відбулася презентація результатів пілотного проєкту з мінімізації корупційних ризиків у трьох правничих школах України: Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна, Запорізького національного університету та Ужгородського національного університету.

У заході взяли участь представники правничої школи Полтавського університету економіки і торгівлі та Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції, д.е.н., професор Наталія Педченко. Учасники дізналися про результати та досвід реалізації трьома правничими школами України пілотного проєкту з мінімізації корупційних ризиків і формуванні культури нульової толерантності до корупції, обговорили підготовлені експертами рекомендації, отримали зворотний зв’язок від партнерів та з’ясували їх готовність до впровадження наданих рекомендацій.

Проєкт реалізовувався за підтримки Міністерства освіти і науки України в межах програми USAID “Справедливість для всіх”. Звіт про результати пілотного проєкту з надання підтримки трьом правничим школам України в мінімізації корупційних ризиків і формулювання культури нульової толерантності до корупції доступний за посиланням: https://bit.ly/3S1XyZL

БІЛЬШЕ НОВИН