Eng

20

Презентація Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука ЗЗАВТРА.UA

19 листопада 2020 року в університеті відбулася онлайн-презентація Стипендіальної програми ЗАВТРА.UA, метою якої є підтримка науково-дослідної і громадської діяльності талановитої молоді – майбутньої української еліти.

Студенти нашого вишу щороку представляють на конкурс ЗАВТРА.UA свої наукові роботи й соціально значущі проєкти й ініціативи. За період його існування дев’ятеро ПУЕТівців стали переможцями-стипендіатами.

Проректор з науково-педагогічної роботи, доктор економічних наук Манжура Олександр Васильович та завідувачка науково-організаційного відділу університету Сарапин Віта Василівна ознайомили слухачів з умовами проведення конкурсу ЗАВТРА.UA, наголосили на перспективах особистісного й професійного зростання для його учасників, пояснили особливості оформлення конкурсних робіт та  супровідних документів.

Докладніша інформація про конкурс розташована за посиланням https://zavtra.in.ua/ .

Отримати консультації з питань підготовки та оформлення наукових робіт і супровідних документів можна в науково-організаційному відділі університету – каб. 432 з 9 до 17 години в робочі дні, за телефоном +380999657656 чи електронною адресою nov_puet@ukr.net.

Творімо своє майбутнє сьогодні!