Eng

18

Презентація звіту роботи З’їзду юридичних клінік України 2019 року

11 грудня 2019 року у приміщеннях навчального юридичного центру ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» «Правова СТУДіЯ» в рамках проведення Всеукраїнського тижня права студентки спеціальності 081 «Право» Піднебесна Юлія та Гук Ірина представили звіт роботи З’їзду юридичних клінік України (4-5 жовтня 2019 року, Білоцерківський аграрний університет), який було започатковано в новому форматі конференції та розпочато з вітального слова Голови Асоціації – Андрія Галая, представника ректора Білоцерківського аграрного університету – Ольги Настіної і декана факультету права та лінгвістики Валентини Боршевської. Під час З’їзду відбулось обговорення питань стосовно роботи Правління Асоціації у 2019 році, проведено та затверджено голосуванням оновлену редакції  Статуту  АЮКУ та Стандартів діяльності юридичних клінік України, також було прийнято Положення про дорадчі органи АЮКУ.

 Учасники З’їзду мали можливість прийняти участь у панельних дискусіях, зокрема, «Про захист прав споживачів фінансових послуг», котра проводилась представниками Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» та іншими. Також серед спікерів крім України, були представники з Польщі, Німеччини та Великої Британії, котрі поділились досвідом розвитку юридичних клінік.  

Під час презентації до обговорення результатів роботи юридичного клінічного руху України, актуальних питань функціонування юридичних клінік та їх участі у суспільних процесах долучились студенти академічної групи ПРб-21 та старший викладач кафедри правознавства Боберська К.Г.

Особливими гостями заходу стали англомовні студенти ІІ курсу спеціальності «Бізнес-адміністрування», які озвучили деякі проблемні аспекти надання безоплатної правової допомоги іноземним студентам в м. Полтава та провели паралелі з досвідом африканських країн.

БІЛЬШЕ НОВИН