Eng
42

ПРО РОБОТУ СЕКЦІЇ ПРИ КАФЕДРІ ПЕДАГОГІКИ ТА СУСПІЛЬНИХ НАУК «СУЧАСНІ СОЦІОГУМАНІТАРНІ СТУДІЇ» НА ХLІV МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

В онлайн засіданні секції «Сучасні соціогуманітарні студії» ХLІV Міжнародної наукової студентської конференції за підсумками науково-дослідних робіт студентів за 2020 рік, присвяченої 60-річчю Полтавського університету економіки і торгівлі, яке відбулося 20 березня 2021 р. взяло участь 26 студентів, які виступили із яскравими та змістовними доповідями, присвяченими проблемам історії та культури України, педагогічним питанням сучасної вищої школи, психології спілкування та конфлікту, життєстійкості особистості, різним аспектам психологічного здоров’я людини, тлумаченню та попередженню знецінення, прокрастинації, трудоголізму, філософському осмисленню життя та мистецтва, соціологічному дослідженню ставлення до смертної кари в українському суспільстві тощо. Викладачі кафедри педагогіки та суспільних наук виступили науковими керівниками та модераторами надзвичайно важливих  для інтелектуального і духовного розвитку студентів досліджень, допомогли їм долучитися до наукового аналізу актуальних історичних, соціальних та гуманістичних питань.

За результатами виступів та обговорення доповідей рекомендується до нагородження дипломом студенти: 1 місце – Фісанович О. К., Тб-11, «Туризм як засіб відновлення психологічного здоров’я людини», Явтушенко Т. Р. Філ б-11, «Історія села Іванівна Кобеляцького краю на Полтавщині»; 2 місце – Гуржій М. М., ХТІ РТ б-11, «Трудоголізм: методи дослідження та попередження», Задворкін М. О., КН б-11, «Увічнення пам’яті операції «Френтік» у Полтаві», Ляшкова Н. О., ФСББ б-11, «Самозванство у сучасному світі», Ливин М. А., ХТІ РТ б-11, «Картографічний метод аналізу конфлікту»; 3 місце – Подойнік Ю. В., ХТІ б-11, «Історія міста Тростянець моїми очима», Михайлова А. Е. , ХТ мб-11, «Знецінення як психологічна проблема особистісних стосунків», Саленко Є. В., МЕН б-21, «Ставлення до смертної кари в українському суспільстві», Васильченко К. І., МЕВ МБ б-11, «Деструктивні міжособистісні стосунки».

Вітаємо всіх студентів-учасників засідання секції «Сучасні соціогуманітарні студії» з першими кроками у напрямку до наукових досягнень і дякуємо за роботу!