Eng
107

Про сталість проекту Університет третього віку (УТВ) для людей поважного віку в ПУЕТ

Університет третього віку і   функціонує в Полтавському університеті економіки і торгівлі  як соціальний проект для людей поважного віку вже шостий рік.  Крім  викладачів ПУЕТ в  реалізації проекту беруть участь  науково-педагогічні працівники   Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленко, Полтавського державного медичного університету, цього річ доєдналися  й викладачі  Полтавського  державного аграрного  університету , долучені викладачі та методисти  шкіл міста, ГО «Центр освіти дорослих «Полтавщини».  

Початок другого семестру потребує вирішення ряду організаційних  питань.  Традиційно,  у  четвер 08.02.24 проведено  виробничу нараду .

На нараді наголошено, що діяльність Університету третього віку в ПУЕТ   провадиться   в рамках реалізації концепції навчання впродовж життя, згідно  основних положень , викладених  в     «Концепції діяльності  університетів третього віку», автор Л.Б.Лук’янова  директор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна  НАПН

Обговорено питання відповідності професійних компетенцій  педагогічного персоналу, які працюють з людьми поважного віку; особливості навчання літніх людей, організація навчального процесу та вимоги і рекомендації в роботі. Обговорено питання необхідності запровадження дисципліни з медіа грамотності для людей поважного віку.  Висловлені  взаємні подяки та побажання до організації навчань ЛПВ у 2 семестрі 2023-2024 навчального року.

На нараді присутній голова студентської ради ПУЕТ Антон Філіповський, який з командою студентів ПУЕТ допомагають людям поважного віку опановувати комп’ютерні технології.

Обговорено  також питання участі команди представників УТВ м. Полтава в зимовій Сеньйоріаді, що відбудеться з 24.02 по 28.02 2024 року в Польщі. Команду на змаганнях представлятимуть 11 слухачів  УТВ та 2 викладачі ПУЕТ.   Бажаємо  учасникам команди цікавих комунікацій та налагодження партнерства зі слухачами УТВ інших  регіонів України та країн, які будуть представлені на Сеньйоріаді.

БІЛЬШЕ НОВИН