Eng
48

Продовжуємо марафон презентацій Топ-спеціальностей для студентів закладів фахової передвищої освіти

12  та 15 травня 2023 року Полтавський університет економіки і торгівлі продовжив марафон презентацій Топ-спеціальностей для студентів закладів фахової передвищої освіти. До заходу вже вкотре долучились студенти з різних регіонів України: Полтавської, Житомирської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської областей та інші.

12 травня розпочали онлайн зустрічі викладачі кафедри УПЕПЕТ з презентацією освітньої програми «Управління персоналом міжнародних корпорацій» спеціальності 051 “Економіка” на тему «Керуй мрією….» Під час зустрічі к.е.н., доцентом кафедри Ольгою Стефанюк були представлені переваги  та особливості освітньої програми, актуальність та її унікальність. Згенеровано колесо балансу та продумано і намальовано будиночок досягнення власної мрії.

Наступною відбулася Інтерактивна гра «Шлях до фінансового успіху». На початку гри завідувачка кафедри фінансів та банківської справи, гарант освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Олена Яріш презентувала унікальні особливості та переваги навчання за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок в ПУЕТ, акцентуючи увагу на актуальних трендах сучасного ринку праці та перспективах розвитку  професії фінансиста.

В рамках тижня презентацій Топ-спеціальностей 12 травня завідувачка кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій к.ф.-м.н. Олена Ольховська та к.п.н. Оксана Кошова разом зі студентами  провели презентацію освітньої програми 122 «Комп’ютерні науки». Абітурієнти дізнались про перспективи, специфіку та особливості навчання на ІТ спеціальності. До презентації освітньої програми долучилися студенти Голишко Єгор і Оборожний Артем та розповіли про власні ІТ-проєкти та стартапи, а також поділилися враженнями про навчання на спеціальності.  Зроби кар’єру в ІТ з нами – обирай Полтавський університет економіки і торгівлі!

Також в цей день проведено онлайн зустріч з викладачами кафедри туристичного та готельного бізнесу доц. Логвиним М. М. та доц. Карпенко Н.М.  на тему «Освітня програма 242 «Туризм» у ПУЕТ: переваги та можливості». Зокрема, було наголошено на важливості подальшого навчання, представлено інформацію про переваги навчання на даній освітній програмі в ПУЕТ: про поєднання роботи з навчанням – через індивідуальний графік, про доступ до міжнародних професійних стажувань, про можливість здійснення академічної мобільності (національної та міжнародної), про набуття професійних навичок завдяки використанню спеціалізованого програмного забезпечення, про співпрацю із підприємствами (закладами, установами, організаціями) сфери туризму регіону. Особливо підкреслено значення сфери туризму у післявоєнний період.

15 травня продовжила серію онлайн зустрічей викладач кафедри української, іноземних мов та перекладу доц. Сухачова Н. С., яка  представила освітню програму «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська», провела вікторину “Great Britain and the USA in the eyes of the world” та розповіла, чому професія перекладача є однією з найпрестижніших і затребуваних на ринку праці в умовах глобалізації суспільства, виходу України на Європейський ринок, динаміки інформаційно-комунікаційних технологій, посилення професійної мобільності населення. Всі ці аспекти актуалізують соціальне замовлення на підготовку висококваліфікованих фахівців, які б полегшували процеси обміну інформацією між представниками різних культур та задовольняли потреби споживачів перекладацьких послуг. Маємо надію, що подібні зустрічі представників кафедри української, іноземних мов та перекладу й майбутніх студентів стануть постійними.

Заключною в рамках тижня презентацій Топ-спеціальностей відбулася зустріч на тему “Право на успіх: від студента – до юриста” за участю гаранта бакалаврської освітньої програми “Право” доц. Олега Кульчія. У ході зустрічі студенти отримали можливість взяти участь в антикорупційній вікторині, яка дозволила учасникам перевірити та поглибити свої знання щодо боротьби з корупцією та її наслідками для суспільства. Під час зустрічі студентам були представлені переваги здобуття вищої юридичної освіти в ПУЕТ, а також розкрито можливості, які надає університет щодо практичної підготовки. Особливу увагу приділено можливості проходження практики у Національному антикорупційному бюро України (НАБУ), яке є одним із органів, призначенням якого є подолання корупції.Учасники виявили інтерес до навчальних можливостей, що пропонує ПУЕТ для їхнього майбутнього професійного зростання.

Наприкінці кожної онлайн зустрічі відповідальний секретар приймальної комісії Олена Горячова інформувала студентів щодо особливостей вступної кампанії 2023 року.

Модерувала зустрічі директор Навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання Віталіна Шимановська, яка акцентувала увагу на організацію освітнього процесу за дистанційними технологіями.

Віримо в перемогу!

БІЛЬШЕ НОВИН