Eng
192

Продовжуємо навчання в Університеті третього віку

28.10.23. Субота. Сьогодні під час заняття в Університеті третього віку ПУЕТ пролунав сигнал повітряної тривоги. Що роблять українці, Люди поважного віку, які прийшли на заняття в УТВ? Вони спускаються в укриття, але не для того, щоб пересидіти, а продовжувати заняття. Вони танцюють ( бо тривога лунає посеред другої пари – Хореографія), відео в першому коментарі, займаються фізичними вправами. Люди поважного віку, дякуючи нашим захисникам, підтверджують незламність українського духу. “Ми живемо. Життя продовжується. Дякуємо нашим ЗАХИСНИКАМ” – коментар слухачки (Кіра Яківна 84 роки).

Університет третього віку, що діє в стінах Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ у співпраці з ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” продовжує системно працювати для людей поважного віку.

В групах УТВ навчаються та знаходять підтримку і розраду, як рідні захисників, що боронять країну, так і найближчі члени родин загиблих за незалежність країни. УТВ об’єднує людей поважного віку не тільки в процесі навчання, а й у волонтерстві. Багато слухачів плетуть маскувальні сітки, кікімори, збирають гуманітарні вантажі. Періодично донатять зі своїх українських пенсій. Кожен намагається підтримати фронт, воїнів, що боронять країну.

Навчання впродовж життя – не просто тренд, а необхідність сучасного динамічного світу. Люди, які пропрацювали все життя, мають можливість навчатися впродовж життя та право бути соціалізованими в спільноту, а не викинутими за межі соціального середовища.

Народні університети, в яких навчаються люди поважного віку, в країнах Європи діють вже 100 років.

Заняття в аудиторіях ПУЕТ проводяться в 16 групах за наступними курсами: «Краєзнавчі студіі Полтавщини»(історичний аспект) 2 групи; «Краєзнавчі студіі Полтавщини»(літературний аспект); «Українська мова»; «Психологія дорослості активних людей 55+»;, «Англійська мова» (за рівнями: початковий, середній, продвинутий); «Особистий розвиток»; «Корисний менеджмент»; «Інформаційно-комунікативні технологіі»; «Італійська мова»; «Хореографія»; «Скандинавська ходьба»; «Фізична культура»; «Йога»; Без шкідливої хімії»; «Сучасна леді»; «Творча лабораторія Креативна пані»; «Арт терапія»; «Соціально-адаптивний курс».

Вдячність партнерським ЗВО Полтавському національному педагогічному університету імені В.Г.Короленка та Полтавському державному медичному університету, які підтримують розвиток у м. Полтава ідеї навчання впродовж життя для людей поважного віку.

Життя має продовжуватися.

Вдячність Українським воїнам, що захищають краіну та світ від тотального зла. Щоденним буттям ми демонструємо не тільки свою незламність, але й підтверджуємо життєлюбство та незнищенність украінського духу, який ворогу не зламати і не перемогти.

Вдячність Захисникам! Слава Україні!

Слава Героям!

Живемо! Працюємо! Донатимо! Підтримуємо!

БІЛЬШЕ НОВИН