Eng

33

Продовжуємо навчатись дистанційно !

Кафедра фінансів та банківської справа

«Страхування – це НЕ інвестиція, воно НЕ повинно приносити прибуток, воно повинно давати СПОКІЙ!» – говорив Лосяш із мультфільма про СТРАХУВАННЯ «Спокій».

31.11.20–04.12.20 викладачкою кафедри фінансів та банківської справи  к. е. н., доц. Соколовою А. М. було проведено заняття для студентів 1, 3 та 1 інт курсів денної форми навчання спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування.

Продовжуємо опановувати секрети страхової справи. Дуже цікаво було переглянути мультфільми та ролики з цієї теми, оскільки – це теж цікавий та дієвий метод інтерактивного навчання (трішки відпочити на останній парі робочого тижня в п’ятницю). Особливо сподобалися мультфільми «Смішарики» і «Спокій», а також мініфільм, який гарно розкриває якості страхового агента – «Фамільна коштовність». Рекомендуємо!

Кафедра ділової іноземної мови

4 грудня студенти групи ГРС б-22 вивчали тему «Classification of Bars». Особливу увагу приділили розвитку усного мовлення.

Іноземні студенти груп МЕВ МБ англ.-21 та МЕВ МБ англ.-31 розпочали свій день із практичних занять із вибіркової дисципліни «Англійська мова бізнесу». Сьогодні ми говорили про особливості складносурядних та складнопідрядних речень у мові бізнесу та робили презентації.

Вивчаємо іноземну мову дистанційно. Групи ГРС б-23 та ГРС б-21. Тема «Duties of Managers, Hostesses and Servers».

03.12.20 р. відбулося чергове засідання Speaking Club на тему «Stress». Обговорення було дуже цікавим, змістовним та щирим. Дуже дякую нашим студентам за підтримку та думки. Колегам також велика вдячність!!!!

Плідно працюємо над лексикою, потрібною для опису графіків з гр.ДЗВ б 5 – 63. Викл. Кононенко О. А.

Практичне заняття з дисципліни «Теорія ймовірностей і математична статистика» в іноземних студентів групи КН англ. – 21 та «Дискретна математика» в іноземних студентів групи КН англ. – 11. Викладачі – доц. Парфьонова Т. О., доц. Іщенко В. Л.

Заняття з іноземної мови зі студентами груп ЕК б11, Е УПЕП б 11, МЕН МЛР б 11, МЕН МІР б 11, Е мб 11, Е БіЕк б 11 пройшло швидко та дуже продуктивно.

Продовжуємо вивчати іноземну мову зі студентами другого курсу.

Групи ГРС б-23 та ГРС б-24, тема «Classification of Bars».

На практичному занятті з вибіркової дисципліни «Англійська мова (В2)» студенти групи ДЗВ б 5-61, ДЗВ б 5-62 працювали над удосконаленням навичок говоріння, читання, письма. Наша тема «A family business».

Група Філ. б-21. 1-ша пара – практичне зі «Вступу до перекладознавства», 2-га пара – лекція з «Історії зарубіжної літератури».

Продуктивний видався ранок  1 грудня.

Попрацювали із групами МЕВ МБ б 11, МЕ б 11, МСМТ б 11  натхненно. Обговорювали тему “Selling online”.

Потренували навички говоріння і, звичайно, не забули про граматику.

Кафедра товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи

Продовжуємо досліджувати якість органічних продуктів зі студентами групи БТб-31 спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія. Сьогодні вивчали органічні м’ясні продукти. Викладачка – доцентка кафедри ТБЕМС Флока Людмила.

Продовжуємо зі студентами-іноземцями спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія вивчати загальну біологію. Сьогодні вивчали біосферу, її структуру та функції.  Викладачка – доцентка кафедри ТБЕМС Флока Людмила.

Кафедра готельно-ресторанної та курортної справи

03.12.2020 року в дистанційному режимі пройшли практичні заняття з дисципліни «Проєктування готелів та ресторанів із використанням графічних редакторів» у групах ГРС-45 та ГРС-43 (викладач – доц. Володько О. В.). Студенти завершували роботу із проєктування поверху готелю у графічному редакторі «Компас» та  демонстрували презентації власного проєкту міні-готелю, розробленого у графічному редакторі для проєктування інтер’єру приміщень «Sweet home 3D». 

Невипадково великі готельні корпорації значну увагу звертають на інформаційні послуги. Вони роблять усе для того, щоб зацікавити туриста та допомогти зупинити свій вибір на засобі розміщення, що найбільш точно відповідає його вимогам і формі відпочинку. А чи вдалося нашим студентам зацікавити вас своїм готелем та послугами? Лайкніть роботу, яка найбільш сподобалась! А ми з нетерпінням чекаємо на інші презентації !!!

Кафедра технологій харчових виробництв і ресторанного господарства

2 грудня 2020 року студенти під керівництвом доцента кафедри Рогової Н. В. працюють на практичних заняттях із навчальних дисциплін «Експертиза якості надання послуг у готельно-ресторанній індустрії», «Якість обслуговування в готелях і ресторанах», «Організація туризму (Організація ресторанного господарства. Організація готельного господарства)».

01.12.2020 було проведено лекцію з навчальної дисципліни «Експертиза якості надання послуг у готельно-ресторанній індустрії»  для студентів 4 курсу спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа. Для студентів груп ГРС б англ-31, ГРС б -33 проведено практичне заняття з навчальної дисципліни Якість обслуговування в готелях і ресторанах, викладач – доцентка Рогова Н. В.

БІЛЬШЕ НОВИН