Eng
41

Продовжуємо навчатися дистанційно!

Продовжуємо навчатися дистанційно!

Кафедра Технологій харчових виробництв і ресторанного господарства

15 та 16 грудня 2020 року магістранти освітньої програми “Технології в ресторанному господарстві» групи ТРГ мПВ-21 в рамках навчальної дисципліни “Сучасні дослідження харчової науки” під керівництвом проф. Хомич Г. П. проводили лабораторні дослідження з метою виконання дослідної частини магістерських робіт. Студенти визначали хімічний склад та функціонально-технологічні властивості досліджуваної сировини, зокрема пектинові речовини, вітаміни, кислотність, сухі речовини, ніжність м’яса, вологоутримуючу і вологозв’язуючу здатність фаршевих систем.

Навчальний процес продовжується.  І хоча у більшості людей уже цілком новорічний настрій, наші магістранти зайняті зовсім іншими клопотами – з 21 грудня вони починають захищати свої магістерські роботи! І доки майбутні магістри готуються якомога краще представити свої наукові здобутки, ми хочемо розказати вам про ще одного видатного кулінара та його наукові пошуки – Віктора Бєляка! Як відомо, Віктор є шеф-кухарем гриль-бару «Плезентвіль» (м. Житомир); заступником голови Громадської організації «Житомирська обласна Асоціація Кулінарів України»; директором з розвитку новітніх технологій творчого об’єднання кулінарної спільноти «Шеф-груп»; переможцем Першого та Другого відкритих Житомирських обласних чемпіонатів з кулінарного мистецтва та сервісу «Battle Chefs»  та володарем п’яти золотих медалей! У своїй  магістерській роботі Віктор Бєляк, під керівництвом професорки, д. т. н. Хомич Г. П., досліджував перспективність використання журавлини та продуктів її переробки в технології солодких страв, зокрема цукерок з суфле, з метою поліпшення їх структурно-механічних властивостей, біологічної цінності та повного використання ресурсного потенціалу ягоди. Тож переглядаємо короткий фотозвіт з розробками Віктора Бєляка та бажаємо успішного захисту!

Кафедра Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

З 14 по 16 грудня 2020 рр. відбулися захисти дипломних робіт у студентів-магістрів денної та заочної форми навчання зі спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність освітніх програм «Товарознавство і комерційна діяльність» та «Товарознавства та експертиза в митній справі». Вітаємо студентів із такою визначною подією та бажаємо успіхів, натхнення та міцного здоров’я!

Кафедра Товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи

Разом із студентами-іноземцями групи БТб-21 спеціальності Біотехнології та біоінженерія вивчали поняття про еволюцію в біології, розвиток еволюційних поглядів. Дисципліна «Загальна біологія», викладачка – доцентка кафедри ТБЕМС Флока Людмила.

Іспит з дисципліни «Біотехнологія культур клітин і тканин» студенти-бакалаври групи БТб-21 здали чудово! Дуже пишаюся вами та бажаю здати передостанню сесію на відмінно! Викладачка – доцентка кафедри ТБЕМС Флока Людмила.

Вітаю зі здачею першого екзамену в зимовій сесії студентів-біотехнологів групи БТб-21. Із “загальною біологією” ми справилися! Бажаю, щоб всі заліки і екзамени пройшли успішно.

Кафедра Управління персоналом, економіки праці та економічної теорії

Вітаємо студентів 4 курсу з початком екзаменаційної сесії. 15.12 вони склали іспит з дисципліни “Нормування праці”. Це нелегка, дуже технічна дисципліна, з великим категоріальним апаратом та безліччю нормативів і норм. Вітаємо наших студентів з отриманням нових знань і вмінь, які стануть їм у пригоді на посадах менеджера по персоналу, інспектора з кадрів, інспектора з охорони праці тощо.

15.12.2020 Магістрами 1 року навчання складений іспит з “Аутплейсменту”.  Вітаємо наших студентів з отриманням нових знань і вмінь з сучасної персонал-технології. Турбота і супровід працівників, які були звільнені, з боку підприємства – не казка, а частина цивілізованого підходу до найціннішого ресурсу підприємства – працівників

17 грудня стартувала Школа молодого керівника, ініційована кафедрою управління персоналом, економіки праці та економічної теорії. Викладачами запропоновано цикл он-лайн тренінгів на актуальні профорієнтаційну тематику: Як досягти успіху; Розкрий свій потенціал; Економічна грамотність; Тайм-менеджмент; Лідерство тощо. Ці заняття спрямовані на інформування випускників про можливості професії менеджер по персоналу, менеджер людських ресурсів, HR-менеджер. Зацікавлені можуть приєднатися до Школи упродовж грудня 2020.

18 грудня завершується прийом наукових робіт на стипендіальну програму Завтра.ua. Студентка групи УПЕП-41 Кисіль Ліна розробила   комплекс заходів та подала проєкт на тему “Психологічна підтримка студентів в період пандемії”. Щиро бажаємо їй перемоги!

Кафедра Бухгалтерського обліку і аудиту

17 грудня 2020 року відбулася підсумкова атестація студентів заочної форми навчання освітньої програми «Облік і аудит» у формі захисту магістерських робіт. Студенти представили свої доповіді та ілюстративний матеріал екзаменаційній комісії. Головою комісії була випускниця Полтавського університету економіки і торгівлі 2013 року, к.е.н., бухгалтер ТОВ «Емерджекс Аутсорсінг» Поддубна Наталія Миколаївна. До складу комісії також ввійшли завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, к.е.н., доцент Карпенко Є.А. та доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, к.е.н., доцент Мілька Алла Іванівна. Результати підтверджують високий рівень фахової підготовки студентів, та практичну спрямованість магістерських робіт, адже більшість випускників освітньої програми вже працюють за спеціальністю. Щиро вітаємо наших магістрів! Бажаємо їм втілити отриманні знання та практичні навички у своїй професійній діяльності, нарощувати і примножувати свій потенціал, досягати нових цілей! Здоров’я Вам, наснаги та професійного зростання.

Кафедра менеджменту

14 грудня на кафедрі менеджменту розпочала роботу Екзаменаційна комісія із захисту дипломних магістерських робіт. До захисту представлені роботи магістрів, що підтверджують засвоєння студентами теоретичних знань та практичної підготовки. Захисти робіт студентів є підтвердження вмілого володіння системою спеціальних знань, які здобуті у процесі навчання та практичної підготовки на рівні новітніх досягнень науки у предментній області діяльності. Кафедра менеджменту щиро вітає студентів спеціальності “Менеджмент і адміністрування” з присвоєнням ступеня Магістра. Бажаємо професійних досягнень, гідного рівня життя та особистих успіхів.

Кафедра педагогіки та суспільних наук

У Полтаві презентовано нове історико-краєзнавче видання 7 грудня 2020 року відбулася он-лайн презентація наукового видання Володимира Перерви та Ірини Петренко «Церковні школи в Україні кінця XVIII – початку ХХ ст.: забутий світ. Том ІІІ. Полтавська губернія (єпархія)». Презентація відбувалася з ініціативи Марини Федорової, завідувачки відділу краєзнавства Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котяревського. Захід був призначений для освітян та бібліотекарів Полтавщини. Дослідження здійснювалося понад сім років і увібрало в себе інформацію з  майже 3000 джерел, з-посеред яких переважають документи із Санкт-Петербурга, що пояснюється відсутністю необхідної інформації в українських архівосховищах. У монографії на основі кількох тисяч документальних актів з архівосховищ Санкт-Петербурга і Полтави розглядається історичний шлях церковнопарафіяльної шкільної справи Полтавської єпархії, яка на той час територіально збігалася з однойменною губернією. Дослідження адресоване педагогам, історикам-науковцям, священнослужителям, викладачам недільних шкіл і педагогічних навчальних закладів, краєзнавцям, студентам, музейним працівникам та всім, кому не байдужа історія Церкви, освіти й культури. Автори розповіли про результати свого дослідження, про особливості роботи з документами, про значення праці в дослідженні проблем освіти в Україні. На презентації виступив доктор філософських наук, проректор Полтавського обласного інституту післядипломної освіти Сергій Клепко. Він підкреслив значущість ознайомлення освітян краю з документальною, а відтак, достовірною історією шкільництва. Слово взяв кандидат географічних наук, професор Леонід Булава, який у своєму виступі наголосив на великій ролі досліджень з історії шкільництва. Слово мали місцеві краєзнавці та бібліотекарі. У Полтаві презентацію висвітлило телебачення.

Кафедра Готельно-ресторанної та курортної справи

17 грудня 2020 року першокурсники спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа, освітня програма “Готельно-ресторанна справа”  успішно виконали підсумкове завдання з дисципліни «Університетська освіта». Їхні есе переповнені мріями про власне майбутнє  в університетський родині . Вони усвідомлено обрали  свій фах та впевнені у можливостях розвитку готельно-ресторанного бізнесу. Студенти гр. ГРС -11 та ГРС -12 першими виявляли сформовані компетентності та демонстрували набуті програмні результати. Більшість з них  підтвердили вміння набувати корисну інформацію на сайті університету  для організації  навчання та проходження стажування, усвідомили місце самостійної, командної та індивідуальної роботи в досягненні стратегічних цілей навчання .