Eng
44

Продовжуємо підтримку ВПО

29.05.2024 на базі Полтавського університету економіки і торгівлі продовжили підтримку ВПО (пільгові категорії) продуктами харчування (охопили 70 осіб)

Метою було продовжити охоплювати вразливі категорії гуманітарною підтримкою.
Основними завданнями, які ставила команда проєкту на видачі (донести присутнім) були:
Реалізація себе на новому місці через знання та перекваліфікацію (гуманітарна допомога рано чи пізно закінчиться, а навчання та розвиток супроводжуватиме напротязі життя);
Комунікація та інформування (лише спілкування з людьми “живе” не через месенджери, телефонні дзвінки дає свій результат)
Залученість до волонтерської діяльності (вже неодноразово показала практика, що в процесі праці люди стають більш відкритішими та залученішими до спільного результату; зустрічаються люди, які навчались в одній школі, працювали на одному підприємстві, мають спільних знайомих.
В результаті підтримали людей продуктами харчування та отримали теплі слова, як організатори так і донори проєкту. Це завжди мотивує.

Нагадуємо проєкт реалізується на базі Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ – ректор Олексій Нестуля, ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини”, – виконавча директорка Світлана Нестуля.

В рамках реалізації проєкту Допомога в реабілітації і налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні за підтримки シャンティ国際ボランティア会(SVA) «Shanti Volunteer Association» за фінансування уряду Японії, – керівник проєкту Ольга Стефанюк, методист проєктуІрина Павлик.

Проєкт реалізується вже другий рік для ВПО, що знайшли прихисток в Полтавській територіальній громаді. Моніторинг проєкту здійснюється моніторинговою групою, керівник Роман Заворотній.

Реалізація проєкту триває до 16 серпня 2024 року. В рамках проєкту пропонуються навчальні курси, для ВПО, які проживають у Полтавській області, щоб отримати знання, корисні для відновлення засобів до існування та залучити себе до соціальної взаємодії. Проєкт також забезпечує ВПО продуктовими наборами, наборами побутової хімії та жіночої гідності.

За інформацією можна звертатися:

Контактний номер телефону: +380995158429

ГО Центр освіти дорослих Полтавщини

Полтавський університет економіки і торгівлі (вул.Івана Банка 3, каб.316)

Реєстрація на навчальні курси у групі Telegram (https://t.me/+1BGn5rAAt29hYzMy).

1787
БІЛЬШЕ НОВИН