Eng
55

Продовжуємо підтримувати внутрішньо переміщених осіб

Продовжуємо підтримувати внутрішньо переміщених осіб на тренінгу, який проходить на базі Полтавського університету економіки та торгівлі “Психологічне розвантаження через скандинавський ритм”, який стартував 14.03.2024 тривалістю 16 годин.

Тренінг проводить Надія Левошко, сертифікований тренер Української школи оздоровчої скандинавської ходьби за освітньої програмою “INSTRUCTOR NORDIC WALKING”.
Метою даного тренінгу є розвиток фізичної активності та зміцнення здоров’я через “Скандинавський ритм”.
Основними завдання тренінгу є розвиток комунікативних навичок, оволодіння методикою для поліпшення небажаних станів таких як тривожність, депресія, роздратованість, стабілізація психологічного комфорту слухачів.
В результаті учасники:
  • сформують позитивну Я-концепцію;
  • активізують процес самопізнання;
  • навчаться формувати правильну самооцінку;
  • зменшать почуття тривоги;
  • навчається взаємодіяти в колективі;
  • отримають енергію від свіжого повітря та природи та багато іншого.

Тренінг організовано на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ, – ректор Олексій Нестуля, ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” , – виконавчий директор Світлана Нестуля. В рамках реалізації проєкту Допомога в реабілітації і налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні за підтримки «Shanti Volunteer Association» за фінансування уряду Японії, – керівник проєкту Ольга Стефанюк, методист проєкту Ірина Павлик.

Проєкт реалізується вже другий рік для ВПО, що знайшли прихисток в Полтавській територіальній громаді. Моніторинг проєкту здійснюється моніторинговою групою, керівник Роман Заворотній.

Реалізація проєкту триває до 16 серпня 2024 року. В рамках проєкту пропонуються навчальні курси для ВПО, які проживають у Полтавській області, щоб отримати знання, корисні для відновлення засобів до існування та залучити себе до соціальної взаємодії. Проєкт також забезпечує ВПО продуктовими наборами, наборами побутової хімії та жіночої гідності.

За інформацією можна звертатися:

Контактний номер телефону: +380995158429

ГО Центр освіти дорослих Полтавщини

Полтавський університет економіки та торгівлі (вул.Івана Банка 3, каб.316).

Реєстрація на навчальні курси у групі Telegram (https://t.me/+1BGn5rAAt29hYzMy).

64
БІЛЬШЕ НОВИН