Eng
50

Продовжуємо підтримувати ВПО

29.02.2024 року символічний День, який буває раз на 4 роки. Дійсно день сонячний та продуктивний.

На базі Полтавського університету економіки і торгівлі, була організована видача гуманітарної допомоги для ВПО у вигляді наборів хімії та наборів жіночої гідності. Охопили 126 людей.
Метою даної видачі було продовження підтримки вразливих категорій населення (пенсіонерів, інвалідів, багатодітних родин).
Набори хімії складалися з прального порошку, рідкого мила, шампуню, кондиціонеру для волосся, зубної щітки, зубної пасти та чистящого засобу.
Набори жіної гідності складалися з жіночих прокладок, гребінця, манікюрних ножиць.
Завдання, які ставили перед собою:
  • Пояснити людям, що ми навчаємо та підтримуємо, щоб людина могла реалізуватися;
  • Організувати порядок в черзі у зв’язку зі зміною приміщення видачі;
  • Надати підтримку літнім людям;
  • Контроль документів;
  • Консультація з приводу анкетування (зворотнього зв’язку з приводу отриманої допомоги), яке відбудеться найближчим часом.
В результаті ми досягли результату в тому, що ми підтримуємо та допомогаємо саме тим людям, яким це дійсно потрібно (порівнюючи з попереднім проєктом).

Видачу організовано на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ , – ректор Олексій НестуляГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” – виконавчий директор Світлана Нестуля.

В рамках реалізації проєкту Допомога в реабілітації і налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні за підтримки “Shanti Volunteer Association” за фінансування уряду Японії, – керівник проєкту Ольга Стефанюк; методист проєкту Ірина Павлик.

Проєкт реалізується вже другий рік для ВПО, що знайшли прихисток в Полтавській територіальній громаді. Моніторинг проєкту здійснюється моніторинговою групою, керівник Роман Заворотній.

Реалізація проєкту триває до 16 серпня 2024 року. В рамках проєкту пропонуються навчальні курси, для ВПО, які проживають у Полтавській області, щоб отримати знання, корисні для відновлення засобів до існування та залучити себе до соціальної взаємодії. Проєкт також забезпечує ВПО продуктовими наборами, наборами побутової хімії та жіночої гідності.

За інформацією можна звертатися:
Контактний номер телефону: +380995158429
ГО Центр освіти дорослих Полтавщини
Полтавський університет економіки та торгівлі (вул.Івана Банка 3, каб.316)

Реєстрація на навчальні курси у групі Telegram https://t.me/+1BGn5rAAt29hYzMy

БІЛЬШЕ НОВИН