Eng

Продовжуємо підтримувати ВПО та повертати їх до повноцінного життя

Завершили ще один 16-ти годинний тренінг під назвою: “Емоційний інтелект (2 група)”.

Тренером була к.е.н., доцент кафедри менеджменту Полтавського університету економіки і торгівлі Ксенія Лозова
Метою даного тренінгу було поглибити теоретичні уявлення щодо механізмів формування і функціонування феномену емоційного інтелекту; окреслити психо технології розвитку емоційного інтелекту особистості; оцінити рівень свого емоційного інтелекту; застосувати емоційний інтелект як ресурс для вирішення особистісних та професійних завдань внутрішньо переміщених осіб та сформувати у ВПО досвід практичного застосування знань у повсякденному житті та в майбутній професійній діяльності.
Основними завданнями на тренінгу було:
  • Здійснити теоретичне обгрунтування феномену “емоційний інтелект”;
  • Розкрити психологічні закономірності, механізми, структурні компонени EQ;
  • Виокремити вікові та статеві особливості розвитку емоційного інтелекту та чинники його розвитку;
  • Розробити психолого-педагогічний супровід розвитку емоційного інтелекту особистості під час війни;
  • Вміти володіти психотехнологічним інструментарієм розвитку емоційного інтелекту особистості;
  • Оволодіти технікою оцінки EQ: ідентифікація власних емоцій та емоцій інших, навичок саморегуляції та емоційного самоконтролю інших, емпатійних здібностей, мотивації та лідерських навичок у емоціогенних ситуаціях.
В результаті тренінгу учасники поглибили теоретичні уявлення щодо механізмів формування і функціонування феномену емоційного інтелекту, оцінили рівень свого емоційного інтелекту, сформували досвід практичного застосування знань у повсякденному житті та в майбутній професійній діяльності.

Тренінг організовано на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ,- ректор Олексій НестуляГО “Центр освіти дорослих Полтавщини”, – виконавча директорка Світлана Нестуля.

В рамках реалізації проєкту Допомога в реабілітації і налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні за підтримки シャンティ国際ボランティア会(SVA) «Shanti Volunteer Association» за фінансування уряду Японії, – керівник проєкту Ольга Стефанюк, методист проєкту Ірина Павлик

Проєкт реалізується вже другий рік для ВПО, що знайшли прихисток в Полтавській територіальній громаді. Моніторинг проєкту здійснюється моніторинговою групою, керівник Роман Заворотній.

Реалізація проєкту триває до 16 серпня 2024 року. В рамках проєкту пропонуються навчальні курси, для ВПО, які проживають у Полтавській області, щоб отримати знання, корисні для відновлення засобів до існування та залучити себе до соціальної взаємодії. Проєкт також забезпечує ВПО продуктовими наборами, наборами побутової хімії та жіночої гідності.

За інформацією можна звертатися:

Контактний номер телефону: +380995158429

ГО Центр освіти дорослих Полтавщини

Полтавський університет економіки і торгівлі (вул.Івана Банка 3, каб.316)

Реєстрація на навчальні курси у групі Telegram (https://t.me/+1BGn5rAAt29hYzMy).