Eng
110

Продовжуємо презентації Топ-спеціальностей для студентів закладів фахової передвищої освіти

Минулого тижня Полтавський університет економіки і торгівлі продовжив презентації Топ-спеціальностей для студентів закладів фахової передвищої освіти. До заходу активно долучаються студенти Полтавської, Житомирської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської областей та інші.

29 листопада 2023 року відбувся вебінар на тему «Ефективний маркетинг на підприємстві», який  провела старший викладач кафедри маркетингу Захаренко-Селезньова А.М. На зустрічі для визначення актуальності спеціалістів маркетологів проведено огляд маркетингової діяльності підприємств «Торчин», «Нова пошта», «Кернел». Також, приклад використання Digital-маркетингу на підприємстві «INSORTEX» зорієнтувало відносно перспектив Інтернет-маркетингу. Зазначено, що робота маркетолога дуже багатогранна і цікава, вона дає безліч можливостей проявити свої творчі здібності та таланти. Обираючи професію маркетолога – формується шлях успішного майбутнього!

01 грудня 2023 року кафедрою  економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем праведно бізнес-гру «Веселе планування». На онлайн зустрічі старшим викладачем кафедри Карнауховою Г. В. було презентовано складові бізнес-планування, як елементи поєднання повсякденного життя і процесу навчання. У вигляді прикладів наведені особливості економіки, планування, логістики та оптимізації управлінських рішень. З використанням  Office 365, його надбудов та хмарного середовища продемонстровано практичне рішення питань щодо «Купівлі авто», «Планування розподілу витрат співмешканців» «Планування покупок на свята», «Планування кількості  ресурсів, необхідних для виробництва цукерок» та «Планування потреб доставки продуктів».

Також на онлайн заходах студенти мали можливість ознайомитись з  особливостями організації освітнього процесу за дистанційними технологіями та поставити питання директору Навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання  Шимановській В.Л.

Готуємось до нових цікавих зустрічей.

Віримо в перемогу!

БІЛЬШЕ НОВИН