Eng

34

Продовжуються семінари з розвитку кооперативної ступеневої системи підготовки фахівців

11 та 12 жовтня 2021 року ПУЕТ взяв участь у семінарах, організованих НМЦ «Укоопосвіта» в рамках розвитку кооперативної ступеневої системи підготовки фахівців.

Під головуванням директорки Департаменту кадрової політики, освіти і науки Укркоопспілки та НМЦ «Укоопосвіта» Войнаш Л. Г. упродовж двох днів учасники зібрання плідно працювали щодо вдосконалення проєктів освітньо-професійних програм зі спеціальностей у режимі відеоконференції.

Результатом надзвичайно професійної комунікації стало розроблення матриці відповідності визначених стандартом компетентностей дисциплінам; матриці відповідності визначених стандартом результатів навчання та дисциплін, а також сформульовано компетентності та результати навчання вибіркової частини.

Наступна серія семінарів планується на 25 та 26 жовтня 2021 року, під час яких буде розглянуто проєкти навчальних планів зі спеціальностей для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (профільної середньої освіти) й на основі базової середньої освіти.

БІЛЬШЕ НОВИН