Eng
97

Професорсько-викладацький колектив, співробітники та студенти ПУЕТ щиро вітають ректора, доктора історичних наук, професора Олексія Олексійовича Нестулю з Днем народження!

Вельмишановний Олексію Олексійовичу!

Висловлюємо Вам глибоку повагу і вдячність за самовіддану, багаторічну та подвижницьку працю на педагогічній ниві. Ви щодня формуєте якісний імідж нашого університету, робите вагомий внесок у розвиток освіти і науки України. Ваші життєва мудрість, доброта, справедливість і гострий розум стали запорукою поваги серед університетської спільноти. Не зважаючи на усі виклики сьогодення, Ви завжди перебуваєте на крок попереду, вибудовуючи чітку стратегію розвитку Полтавського університету економіки і торгівлі.

Бути керівником одного з кращих університетів країни – це надзвичайно важка та відповідальна праця, що вимагає високого професіоналізму, відданості обраній справі, навичок швидко ухвалювати виважені рішення. Це мистецтво, яке поєднує вміння ефективно комунікувати з колегами і партнерами, тонко відчувати трансформаційні процеси, що відбуваються в державі. Це – добрі поради, взаємна підтримка і розуміння в колективі. Під Вашим керівництвом Полтавський університет економіки і торгівлі завжди успішно долає найскладніші виклики сьогодення і гідно утримує статус прогресивного освітнього і наукового осередку. Вам вдалося сформувати середовище і втілити модель університету, що для багатьох поколінь студентів є територією успіху, щасливого й перспективного майбутнього.

Шановний Олексію Олексійовичу, бажаємо Вам і надалі залишатись таким енергійним і завзятим, щирим та щедрим на добро. Міцного здоров’я та невичерпного ентузіазму! Хай в усіх справах Вас супроводжують удача, успіх та підтримка колег, втілюються найсміливіші бажання, а гарний настрій і душевна гармонія роблять Ваше життя яскравим! Хай поруч завжди будуть надійні друзі, а вдома панують любов, мир і затишок. Цінуємо Вашу людяність і щирість. Безмежно раді нашій співпраці!

Хай Господь береже Вас і подарує многії і благії літа!

                                                  З найліпшими побажаннями,  колектив та студенти
Полтавського університету економіки і торгівлі

64
БІЛЬШЕ НОВИН