Eng

47

Проєктна діяльність ПУЕТ триває

Останні події підтвердили безальтернативність європейського вибору України в цілому та Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» зокрема. Саме тому у воєнний час паралельно з освітньою, виховною, волонтерською роботою нашими  науковцями було подано 5 проєктних заявок у рамках конкурсу Програми Європейського Союзу Еразмус+ за напрямом Жан Моне.

Основа мета цього напряму – активізувати євроінтеграційний дискурс; сприяти досконалості євроінтеграційних студій; залучати заклади вищої освіти до дослідження євроінтеграційних процесів; поширювати ідеї Об’єднаної Європи, знання про ЄС у широкому суспільстві (за межами наукових кіл та спеціалізованої аудиторії), наближаючи ЄС до громадськості.

Наразі наш університет уже виконує проєкт Жан Моне,  метою якого є поширення європейського досвіду впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів НАССР.  У рамках його реалізації понад 100 операторів ринку харчових продуктів з усієї України, а саме виробники, ресторатори, агропродовольчі ринки та постачальники продукції, отримали необхідні знання щодо застосування системи НАССР, що  є обов’язковим згідно з законодавством України для всіх операторів ринку харчових продуктів відповідно до положень Угоди про Асоціацію України та Європейського Союзу.

Віримо в Україну, у кожного громадянина, Збройні Сили України, партнерів та працюємо разом на результат для перемоги!

БІЛЬШЕ НОВИН