Eng

22

Привітання Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств Укркоопспілки і ЦК Профспілки споживчої кооперації України з Міжнародним жіночим днем

Дорогі та прекрасні жінки споживчої кооперації!

Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств Укркоопспілки і ЦК Профспілки споживчої кооперації України сердечно вітають Вас з Міжнародним жіночим днем!

Ця сурова зима закінчилась дуже трагічно – війна прийшла в нашу країну. Стільки горя та сліз не було у нашому житті, як за ці 12 днів. Багато хто переоцінив цінності життя та свої вчинки, тож нині нам потрібно проявляти свої найкращі сторони, гуртуватися та допомагати один одному.

Україна завжди трималася на жіночій доброті, працьовитості, відданості і любові. Ви – берегині українського роду – живлюще джерело добра, миру, натхнення всіх великих справ і починань, ви передаєте з покоління в покоління традиції високої духовності і культури. І нині українки уособлюють те найкраще, на чому стоїть наша земля, за що сьогодні наші збройні сили так героїчно боронять кожен клаптик рідної землі. Своїми молитвами ви вселяєте віру в те, що Україна та світ будуть врятовані.

Спасибі вам, дорогі та любі, за невичерпну доброту, щедрість серця, уміння зробити наш світ затишним і радісним!

Зичимо всім миру і добра! Бажаємо, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, передчуттям радості, з впевненістю та щиросердним спокоєм.

Ваша краса, любов і віра не раз рятували цей світ. Врятує і нині!

Із святом, дорогі жінки!

Бережіть себе і моліться за близьких та Україну!

Голова Правління Укркоопспілки

Ілля ГОРОХОВСЬКИЙ

Голова ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України

Володимир ЛЕВИЦЬКИЙ