Eng
77

Приєднуйся до команди StartUp PUET!

Уже із цього навчального року студенти зможуть отримувати підприємницькі навички в університеті, незалежно від спеціальності, в межах раніше початої співпраці МОН та YEP запуску ініціативи зі створення в підприємницьких клубах у закладах вищої освіти.

Підприємницький клуб StartUp PUET створено за ініціативи університету, за технічної та методологічної підтримки з боку YEP. 

YEP – це мережа академічних стартап-інкубаторів, створена за підтримки CiscoUkraine для поширення підприємництва серед студентів.

Головна мета діяльності YEP – надати молоді необхідні знання та навички для реалізації інноваційних ідей та перетворення їх у сталий бізнес.

Що ти отримаєш уYEP?

  • цінні знання від українських та зарубіжних експертів
  • усю необхідну інформацію для розвитку твоєї ідеї
  • менторську підтримку твого проекту
  • корисні зв`язки та знайомства
  • шалені емоції та велику порцію мотивації

Передбачається, що клуби розвиватимуть підприємницьку культуру та мислення у студентів, поширюватимуть стартап-рух серед молоді та допоможуть сформувати як тренд започаткування стартапів в університетах. Зокрема, у клубах відбуватимуться зустрічі з підприємцями, обговорення нових ідей та проектів, перегляд відеолекцій тощо. Найголовніше, студенти знатимуть, куди їм іти і до кого звернутися за порадою, якщо в них виникне ідея й бажання розвинути її у стартап. Займатимуться організацією та подальшою роботою клубу локальні команди кожного університету або факультету, куди увійдуть студенти-волонтери та координатор із числа співробітників вишу. Така команда забезпечуватиме активності ув клубі, запрошуватиме спікерів, складатиме графік його роботи тощо. Щоб залучити якомога більше студентів до клубу, університети можуть задіяти різноманітні види заохочення, які є традиційними для закладів вищої освіти. Наприклад, зараховувати студентам організацію заходів клубу чи роботу над стартапом у клубі як виробничу практику. Водночас МОН і YEP надаватимуть методологічну й організаційну підтримку клубам, проводитимуть тренінги для локальних команд та їх координаторів, а також заохочуватимуть найактивніші клуби.

Тож, шукаємо активних студентів – тих, хто хоче тиа прагне стати кращим і розвиватися!

Заповнюй форму і долучайся до команди:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPcPOw_CP7YE_PWntGNhktWugVuk7cWAvnJsE4n3KXPlALkQ/viewform

БІЛЬШЕ НОВИН