Eng

16

ПУЕТ отримав високу оцінку за участь у світовому флешмобі #ErasmusDays 2020

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (ПУЕТ) вже вдруге долучається до відзначення днів програми Еразмус+ по всьому світу. Надзвичайно приємно, що творчий підхід міжнародного науково-освітнього центру до проведення заходів в Університеті та підтримку ініціативи Ukrainian Erasmus+ Marathon у рамках щорічного світового флешмобу #ErasmusDays 2020 високо оцінила команда Національного Еразмус+ офісу в Україні (НЕО в Україні) та Національна команда експертів з реформування вищої освіти.

Нагадуємо, що з 15 по 17 жовтня 2020 року весь світ приєднався до відзначення днів програми Еразмус+. Цьогоріч було проведено понад 5 000 онлайн-заходів у різних куточках нашої планети та близько 90 подій у сфері освіти, молоді та спорту практично по всій території України в межах всесвітньої ініціативи #ErasmusDays 2020. У рамках відзначення днів Програми міжнародний науково-освітній центр організував триденні онлайн-заходи.

Зі свого боку щиро вдячні партнерам із Національного Еразмус+ офісу в Україні (НЕО в Україні) та Національної команди експертів з реформування вищої освіти за високий професіоналізм, постійну допомогу і підтримку у реалізації міжнародних проєктів! Рухаємося вперед разом з Еразмус+!

60
БІЛЬШЕ НОВИН