Eng

23

ПУЕТ підтвердив сповідування найважливіших освітніх цінностей і традицій та свою належність до європейської та світової академічної співдружності

Полтавський університет економіки і торгівлі підтвердив сповідування найважливіших освітніх цінностей і традицій та свою належність до європейської та світової академічної співдружності!

5 травня 2021 року ректор Олексій Нестуля підписав оновлену Велику Хартію Університетів – MCU 2020.

MCU  2020 – документ, що підтверджує глобальний вимір діяльності закладів вищої освіти, а також їх визначну роль в подоланні сучасних викликів людства.

Організаторами планувалось провести  захід з відзначення важливості фундаментальних університетських цінностей у сфері вищої освіти та здійснити підписання Великої Хартії Університетів у м. Болонья (Італія) у вересні 2020 року, утім, через пандемію захід було відтерміновано.

У зв’язку з продовженням карантинних обмежень, організатори вийшли з ініціативою  здійснити урочисту церемонію підписання у відео форматі, яку ПУЕТ охоче підтримав.

Нагадаємо, що до найпрогресивніших закладів вищої освіти, що є підписантами Великої Хартії, ПУЕТ приєднався ще 18 вересня 2009 року (підписавши її першим серед полтавських вишів).

Урочисте підписання

65
БІЛЬШЕ НОВИН