Eng
1035

ПУЕТ підтвердив своє лідерство в міжнародному рейтингу Webometrics Ranking of World’s Universities 2024

Національна дослідницька рада Іспанії оприлюднила результати міжнародного рейтингу університетів світу Webometrics Ranking of World’s Universities 2024. Від України в рейтингу представлені  299 закладів вищої освіти.

Згідно з результатами рейтингу, Полтавський університет економіки і торгівлі посів 50 сходинку, піднявшись на одне місце в загальноукраїнському рейтингу,  і є лідером серед вишів нашого регіону та приватних закладів вищої освіти України.

Рейтинг Webometrics (January 2024) серед ЗВО Полтавщини

Місце серед ЗВО ПолтавщиниНазва ЗВОПозиція у рейтингу 2024
1Полтавський університет економіки і торгівлі 50
2Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського55
3Національний університет Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка59
4Полтавський державний медичний університет94
5Полтавський державний аграрний університет117
6Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка128

Рейтинг Webometrics (January 2024) серед приватних ЗВО України

Місце серед приватних ЗВОНазва ЗВОПозиція у рейтингу 2024
1Полтавський університет економіки і торгівлі50
2Міжрегіональна академія управління персоналом58
3Університет імені Альфреда Нобеля72
4Університет КРОК79
5Київська школа економіки86

Webometrics Ranking of World Universities – це найбільший академічний рейтинг закладів вищої освіти, який кожні шість місяців надає незалежну, об’єктивну, безкоштовну, відкриту наукову інформацію про результати діяльності університетів з усього світу.  Досліджує успішність понад 31 тисячі університетів світу за критеріями видимість, прозорість, вплив та висока якість. Рейтинг Webometrics  не є рейтингом веб-сайтів університетів, це рейтинг власне університетів. Він використовує, як вебметричні, так і бібліометричні (дослідницькі) показники. Веб-показники розглядають шляхом правильної, всебічної, глибокої оцінки університету глобальної продуктивності, беручи до уваги його діяльність, результати, їх значення і вплив. Основною його ціллю є сприяння створенню відкритого доступу до знань, які надає університет.

Лідерство ПУЕТ в рейтингу Webometrics  ознака сучасності, інноваційності та відкритості університету в науковій, освітній, просвітницькій діяльності та значний вплив на глобальне середовище. 

БІЛЬШЕ НОВИН