Eng

21

ПУЕТ ПРИЄДНАВСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ З ВИЗНАННЯ ІНОЗЕМНИХ ОСВІТНІХ КВАЛІФІКАЦІЙ UARENET

Університет узяв участь в установчій конференції та приєднався до Всеукраїнської мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet (Ukrainian Recognition Network), а також став її  повноправним учасником після підписання протоколу про приєднання до Меморандуму про створення та розвиток всеукраїнської мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій.

2 березня  в Києві відбулася установча конференція, присвячена заснуванню Міністерством освіти і науки України та Національним інформаційним центром академічної мобільності  ENIC Ukraine Всеукраїнської мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet (Ukrainian Recognition Network).

Серед почесних гостей були представники Єврокомісії, Виконавчого агентства з питань якості освіти, європейські студентські ради, профільні міністерства та національні інформаційні центри академічної мобільності ENIC-NARIC  країн ЄПВО.

Перед присутніми із привітальною промовою виступив Єгор Стадний, заступник міністра освіти та науки України, а із презентацією проєкта – Вікторія Сергієнко, директорка Національного інформаційного центру академічної мобільності  ENIC Ukraine.

Варто зазначити, що Всеукраїнська мережа з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet заснована шляхом підписання Меморандуму про її створення та розвиток між Міністерством освіти і науки України та ENIC Ukraine 18 лютого 2020 року.

Основними завданнями мережі UaReNet є:

  • формування та поширення культури прозорого та доброчесного визнання в Україні;
  • посилення співпраці компетентних органів з визнання в Україні;
  • налагодження обміну інформацією та досвідом, популяризації найкращих новітніх практик визнання іноземних кваліфікацій;
  • дослідження та розв’язання проблемних питань у сфері визнання.
БІЛЬШЕ НОВИН