Eng

19

ПУЕТ разом із Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти провели онлайн-конференцію для майбутніх абітурієнтів та батьків на тему «Як стати студентом у 2021 році?»

12.11.2020 року ПУЕТ разом із Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти провели онлайн-конференцію для майбутніх абітурієнтів та батьків на тему «Як стати студентом у 2021 році?».

Захід розпочав проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Манжура. Говорив про формат конференції та організаційні моменти.

Далі виступила представниця Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олена Шматько, яка розповіла про особливості проведення ДПА й ЗНО та умови вступу до вишів.

Директорка міжнародного науково-освітнього центру Юлія Перегуда розповідала про можливості студентів узяти участь у програмах міжнародних стажувань і міжнародних обмінів. До неї доєдналася студентка гр. МЕВ б-41 Ася Котенко із презентацією про своє навчання в Італійському університеті Ла Сапієнца.

Відповідальна секретарка приймальної комісії Ольга Куцевол доповнила пані Олену, розповівши про вступну кампанію 2021 року.

Директор Навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання Юрій Іванов розповів про багаторічний досвід університету щодо використання дистанційних технологій в освітньому процесі.

Після виступу кожного спікера учасники ставили запитання, а спікери із задоволенням на них відповідали.

Далі основна частина заходу закінчилась й учасники, яких, до речі, було аж 300, поділилися на два зали.

Розподіл відбувся згідно зі спеціальностями, які цікавили самих учасників.

У першому залі з учасниками спілкувався директор Навчально-наукового інституту харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й гаранти освітніх програм.

У другому залі директорка Навчально-наукового інституту бізнесу та сучасних технологій Аліна Ткаченко спілкувалася з майбутніми вступниками.

День відкритих дверей у такому форматі проводити досить цікаво, тому чекайте ще подібних заходів!

70
БІЛЬШЕ НОВИН