Eng

25

ПУЕТ stays at home

Студенти 4 курсу Кафедри готельно-ресторанної та курортної справи ПУЕТ працюють на повну. Сьогодні відбулася цікава лекція на тему: “Оцінювання готельних послуг” з навчальної дисципліни “Експертиза якості надання послуг в готельно-ресторанній індустрії”, викладач к.т.н., доцент Рогова Н.В.

Філологи 2 курс – молодці! Активно працюють над вивченням дисциплін, незважаючи на ранню годину. 1 пара (8.00) – практичне заняття зі Вступу до перекладознавства.

Кафедра ділової іноземної мови Полтавського університету економіки і торгів

Дистанційне навчання з метою профілактики COVID-19 розпочато. «Менеджмент якості готельно-ресторанного бізнесу» вивчаємо онлайн! Мріємо про велике! Сповнені надій!

Вчимося визначати цілі розвитку організації, як обов’язкову умову успішного розвитку в перспективі.

Он-лайн лекція з навчальної дисципліни «Інвестування» 06.10.2020  року студенти  2 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»

Тема інвестування у сучасному світі – життєва необхідність кожного, хто піклується про своє фінансове благополуччя.  Стереотипне ж уявлення  про можливості  та напрямки інвестування, відсутність навичок інвестиційної культури та практичного досвіду,  зупиняє багатьох на шляху до особистого фінансового успіху.

Під час он-лайн лекції з навчальної дисципліни «Інвестування» 06.10.2020  року студенти  2 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» під керівництвом завідувача кафедри фінансів та банківської справи  доц., к.е.н. Яріш О.В., руйнуючи стереотипи, опановували базові принципи формування, збільшення та збереження особистого капіталу.

Мрії про власну фінансову незалежність спровокували особливу цікавість студентів до питань: Як обрати надійний банк? На що варто звернути увагу при виборі депозитної програми? Які тенденції сьогодні превалюють на кредитному ринку?

БІЛЬШЕ НОВИН