Eng
113

ПУЕТ учасник фестивалю «Наукові інтенції – можливість об’єднуватися для спільної мети»

Наукова спільнота і студенти Полтавського університету економіки і торгівлі долучилась до фестивалю «Наукові інтенції – можливість об’єднуватися для спільної мети», який пройшов 29 березня 2024 року в Полтавській обласній універсальній  бібліотеці імені І.П. Котляревського за підтримки Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації та Полтавської обласної Малої академії наук.

Метою фестивалю стало стимулювання інтелектуального розвитку обдарованої учнівської молоді, популяризація наукових знань та їх професійна орієнтація. Понад 200 учнів з різних територіальних громад Полтавщини ознайомились з виставкою інноваційних освітніх технологій ПУЕТ, які використовуються в навчальному процесі,  технічним забезпеченням лабораторій робототехніки, Освітнього центру повітряної робототехніки, лабораторії адитивних технологій і отримати фахову консультацію щодо особливостей підготовки на різних спеціальностях та освітніх програмах.

Учасники фестивалю активно долучалися до всіх інтерактивних локацій, які представив університет. Всі бажаючі мали можливість повчитися пілотувати на симуляторі дрони, ознайомитись з технологіями 3D друку і навіть зробити з карамелі власну смачну модель за допомогою харчової 3D ручки.  На окремій локації, яка мала назву «Реальні відчуття у віртуальному світі» учасники занурились у світ віртуальної та доповненої реальності.

 Зустріч з прогресивною учнівською молоддю – чудова нагода презентувати  освітні, наукові, міжнародні можливості університету та сприяти самовизначенню в професії майбутніх вступників.  До зустрічі в сучасних наукових лабораторіях ПУЕТ.

БІЛЬШЕ НОВИН