Eng

18

ПУЕТ – УЧАСНИК ЩОРІЧНОГО ОБЛАСНОГО МОЛОДІЖНОГО ПРОЄКТУ «НАША ЄДИНА СТУДЕНТСЬКА РОДИНА»

13 листопада, напередодні міжнародного дня студентів, у Палаці дозвілля «Листопад» відбувся щорічний обласний молодіжний проєкт «Наша єдина студентська родина». Його мета – єднання молоді міста творчою та громадською діяльністю.

Щорічно студенти нашого університету беруть участь у феєричному та драйвовому студентському святі, демонструють свої таланти й дарують гостям свята дивовижний концерт. Ця феєрія студентських здобутків і талантів ініційована Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з КУ «Обласний молодіжний центр» облради з метою патріотичного виховання молоді, розвитку творчих здібностей, створення культурного простору для студентства.

Окрім масштабних та яскравих виступів молоді, під час дійства відбулося урочисте нагородження найкращих студентів Полтавщини в чотирьох номінаціях: «Кращий студент – спортсмен Полтавщини» (Ярич Христина); «Кращий студент – громадський діяч Полтавщини» (Полєва Яна); «Кращий студент – науковець Полтавщини» (Нужна Ірина); «Кращий студент – творча особистість Полтавщини» (Субота Ігор).

З вітальним словом до студентів звернулася заступник міського голови з гуманітарних питань Світлана Нестуля: «Дорогі студенти! Ви – інтелектуальні, енергійні та надзвичайно яскраві. За вами майбутнє Полтави, адже саме ви будете розвивати наше місто, продовжуючи розпочаті нами зміни. Переконана, що завдяки вашим знанням та енергійності Полтава вийде на новий рівень. Бажаю вам завжди пізнавати нове, мислити творчо, ставити для себе амбітні цілі та обов’язково їх досягати».

Студенти були нагороджені подяками й подарунками від організаторів та спонсорів заходу.

Ректорат, професорсько-викладацький склад пишається вдалим виступом команди ПУЕТ на щорічному обласному молодіжному проєкті «Наша єдина студентська родина» та бажає подальших навчальних, наукових і творчих звершень!

 

Більше фото за осиланням:

https://www.facebook.com/pg/PUET.official/photos/?tab=album&album_id=2575227225858390
21
БІЛЬШЕ НОВИН