Eng

20

ПУЕТ відвідала делегація Посольства Азербайджанської Республіки в Україні

26 листопада 2020 року під час перебування з офіційним візитом у Полтавській області Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (ПУЕТ) відвідала делегація Посольства Азербайджанської Республіки в Україні у складі Надзвичайного й Повноважного Посла пані Ельміри Ахундової та радника Посольства пана Камала Халілова.

Візит розпочався із зустрічі делегації з ректором Університету О. Нестулею, першою проректоркою Н. Педченко, проректором з міжнародних зв’язків С. Гаркушею, проректором з науково-педагогічної роботи О. Манжурою, директоркою міжнародного науково-освітнього центру Ю. Перегудою.

У ході зустрічі обговорювалися напрями співпраці з Посольством Азербайджанської Республіки в Україні, з державними установами та закладами вищої освіти Азербайджанської Республіки. Великий інтерес викликала в пані Посла діяльність Азербайджанського культурно-освітнього центру ПУЕТ, який було відкрито у 2011 році спільно з Бакинським слов’янським університетом, та навчання в Університеті студентів з Азербайджанської Республіки.

Приємною звісткою стало те, що пані Ельміра Ахундова завітала до ПУЕТ із листом подяки за плідну довготривалу співпрацю та з  намірами про її розширення від нашого давнього й надійного партнера – Бакинського слов’янського університету.

Для гостей було організовано екскурсію Університетом, під час якої пані Ельміра Ахундова та пан Камал Халілов ознайомилися з матеріально-технічною базою та аудиторним фондом ПУЕТ, Полтавським центром євроатлантичної інтеграції, Центром німецької мови й культури, Університетом третього віку, музеєм історії ПУЕТ, Центром французької мови та культури, Грузинським культурно-освітнім центром, кабінетом історії України та української літератури, навчально-науковим інститутом міжнародної освіти.

Кульмінацією візиту стала зустріч пані Посла зі студентами ПУЕТ з Азербайджанської Республіки в Азербайджанському культурно-освітньому центрі. Ще одним приємним сюрпризом стало поповнення фондів Центру та бібліотеки Університету колекцією цінних видань про історію, культуру, мистецтво Азербайджанської Республіки. У тому числі пані Посол передала в дар і власні роботи. Наостанок пані Ельміра Ахундова залишила кілька теплих слів та вражень від свого візиту у книзі почесних гостей ПУЕТ.