Eng
134

ПУЕТ – єдиний український університет на  First Advanced Technology Higher Education Network Alliance Forum

Директорка інституту денної освіти Аліна Ткаченко у рамках кредитної мобільності Erasmus+ взяла участь у першому форумі прогресивних технологій, який відбувся у Еллінському Середземноморському університеті (Крит, Греція). Участь у заході брали представники з багатьох країн ЄС: Греція, Бельгія, Іспанія, Литва, Чехія, Польща, Литва,  Ірландія, Австрія, Португалія. Україну представляв Полтавський університет економіки і торгівлі. 

За результатами форуму досягнуті домовленості про проведення онлайн-лекцій від провідних європейських університетів для студентів ПУЕТ;  роботу над спільними проектними заявками; участі у нових проектах кредитної мобільності, а також проведення спільних онлайн-заходів. 

Оскільки захід було організовано кафедрою нутриціології, дієтології та харчових наук, під час  нетворкінгу представниця ПУЕТ Аліна Ткаченко поділилася досвідом університету у проведенні заходів з популяризації здорового харчування та споживчої обізнаності. Досвід нашого університету неабияк зацікавив європейських колег, тож у подальшому планується реалізувати низку спільних проектів.

БІЛЬШЕ НОВИН