Eng

32

ПУЕТ залишається вдома!


Кафедра готельно-ресторанної та курортної справи

1. «29.10.2020 року доценткою кафедри Роговою Н. В. було проведено практичні заняття для студентів 3 курсу з навчальної дисципліни «Якість обслуговування в готелях і ресторанах», для студентів групи ГРСб-44 – «Експертиза якості надання послуг у готельно-ресторанній індустрії».

2. «Працюємо далі! 29 жовтня для студентів групи ГРС-23 було проведено практичне заняття з навчальної дисципліни «Фронт-офіс», викл. – асистентка Дудник С. О.».

3. «27–28 жовтня доцентом кафедри Карпенком В. Д. було проведено практичні заняття з навчальної дисципліни «Конкурентоспроможність ЗГРБ» для студентів груп ГРС б-31, ГРС б-32, ГРС б-34».

Кафедра ділової іноземної мови

1. «Дуже продуктивний ранок вийшов у нас із групами ФІЛ б-41 та ГРС б-34. Викл. – Чабан В. В.».

2. «30 жовтня іноземні студенти (групи МЕВ МБ -21англ., МЕВ МБ -31англ.,

МЕВ МБ-41англ.), які обрали дисципліну «Англійська мова бізнесу», відпрацьовували свої вміння вести дискусію, наводити аргументи, погоджуватися, критикувати. Заняття проводилося за матеріалом теми «Business Ethics». Предметом дискусії був кейс «Knights Apparel».»

3. «Поглиблюємо знання із граматики англійської мови зі студентами груп

ГРС б 15 та ГРС мб 11. Викл. – Царенко В. М.».

4. «І знову в нас насичений четвер. Починаємо день з «Іноземної мови в готельно-ресторанному бізнесі» з чудовими студентками групи ГРСб-32. У другій половині дня – асистування викладачам дисциплін «Елементи комбінаторного аналізу» (проф. Ємець О. О.) та «Інформаційні мережі» (викл. Карнаухова Г. В.) для іноземних студентів групи КН б англ-41.

І, нарешті, Speaking Club на тему «Quarantine Bingo». Поговорили про те, як раціонально організувати свій час та не почуватися покинутим під час онлайн-навчання».

5. «Іноземні студенти ПУЕТ, які навчаються за програмою «Комп’ютерні науки» (група КН-21англ.), вивчають дисципліну «Теорія ймовірностей та математична статистика». Лектор – доц. Парфьонова Т. О., перекладач – доц. Іщенко В. Л.».

Кафедра економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем

1. «29 жовтня 2020 року були проведені практичні заняття з навчальної дисципліни «Сучасні інформаційні методи та методики в маркетингу» зі студентами-маркетологами першого курсу (викладач – к. е. н., доц. Кузьменко О. К.). Продовжуємо опановувати Ms Word …».

2. «Продовжуємо навчатись дистанційно! Занурюємось з іноземними студентами спеціальності Комп’ютерні науки в бізнес-аналітику.

29 жовтня 2020 року зі студентами групи КН б англ-31 вивчали методи прогнозування (дисципліна «Основи бізнес-аналітики та візуалізація даних», викл.: доц. Кузьменко О. К., доц. Стеценко В. В.)».

Кафедра інженерії, обладнання та математики

1. « Доцент Бичков Я. М. проводить лекцію для потоку ГРС першого курсу та практичне заняття з БЖД в академічних групах ГРС б-12  29–30.10.2020 р.».

2. «Доцентка Кошова О. П. проводить практичне заняття з фізики в академічних групах ХТІ б-11, ХТІ РТ б-11, ХТ мб-11, 29.10.2020».

3. «Жодне заняття не проходить без контролю відвідування студентами навчальних занять із боку директорату навчально-наукового інституту готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

(Директор навчально-наукового інституту ХТГРТБ – Скрипник В. О.)».

4. «Використання планшету в якості інтерактивної дошки суттєво покращує сприйняття студентами логічної послідовності вирішення математичних завдань.

(доцент Шурдук А. І. та доцентка Фомкіна О. Г. проводять практичні заняття з вищої математики)».

Кафедра маркетингу

1. «Ефективна подія залежить від добре обгрунтованого плану. Плануємо нові маркетингові події та готуємося впроваджувати їх на практиці в Морокко».

2. «У чому різниця між товаром та послугою? Які основні методи управління ними? Як організовується та впроваджується маркетингова діяльність на підприємстві? Хто несе за це відповідальність? Розглядали з магістром із маркетингу з Нігерії».

3. «Сучасний цифровий світ належить тим представникам бізнесу, які вдало здійснюють сегментацію цифрового споживача та обирають цільовий ринок без зайвих зусиль. Сьогодні ми мали змогу на практичних заняттях із «Цифрового маркетингу» в цьому переконатися у процесі опанування вільної траєкторії навчання з іноземними студентами».

4. «Професійні навички маркетолога формуються під час виконання практичних завдань. Сьогодні ми з Мариною Іванніковою разом із маркетологами 3-го курсу обраховували цінові ризики та результати від їх подолання».

Кафедра української, іноземних мов та перекладу

1. «29.10.2020 року філологи бакалаври та магістри продовжують удосконалювати англійську мову (Філ-21, Філ-31, Філ-51)».

68
БІЛЬШЕ НОВИН