Eng

34

ПУЕТівці – у числі перших учасників студентської академічної мобільності в Україні

2020-2021 н.р. ознаменувався для Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» реалізацією нового проекту – всеукраїнської академічної мобільності  «САМ Україна», яка імплементується Британською Радою спільно із Міністерством освіти і науки України. Дана програма є одним із компонентів програми Європейського Союзу «Дім Європи».

У рамках цього проєкту заплановано мобільності 12 студентів ПУЕТ до партнерського вишу – Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана (КНЕУ). «САМ Україна» покликана сприяти міжрегіональній академічній співпраці між закладами вищої освіти та культурному діалогу між молоддю в межах України. Програма також передбачає фінансування транспортних витрат, розселення та витрат на харчування. Період мобільності студентів буде офіційно визнано як частину програми навчання.

11 жовтня 2020 р. до КНЕУ вирушили перші п’ятеро студентів спеціальності «Менеджмент, які наступні два місяці проведуть у столиці, зможуть долучитися до освітньо-виховного процесу приймаючого ЗВО, студентського самоврядування, знайти нових друзів та отримати купу позитивних емоцій.  Їх повернення заплановано на грудень 2020 року. Бажаємо їм креативних ідей та натхнення у щоденній роботі!

БІЛЬШЕ НОВИН