Eng

16

П’ятий випуск слухачів курсу професійного навчання «Сучасні технології інформаційних систем» із перепідготовки та соціальної адаптації колишніх військовослужбовці

У рамках реалізації чинного проекту з організації курсів перепідготовки офіцерів запасу за програмою «НАТО – Збройні сили України» відповідно до грантової програми НАТО «Партнерство заради миру» кафедра економіки підприємства та економічної кібернетики Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» спільно з Навчально-науковим інформаційним центром (ННІЦ) університету за підтримки ректорату вчетверте здійснила урочистий випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації колишніх військовослужбовців Збройних сил України разом із партнером у сфері професійного навчання Міжгалузевим інститутом післядипломної освіти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Навчання було організовано на базі та за участі професорсько-викладацького складу Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» у період із 28 листопада 2018 року по 12 лютого 2019 року.

На урочисту церемонію закриття курсів до університету з візитом 19 лютого 2019 р. прибули: старший помічник менеджера програм НАТО в Україні Марина Когут, директор Міжгалузевого інституту післядипломної освіти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (м. Харків) Паржин Юрій Володимирович, представник міського військового комісаріату Істомін Роман Вікторович .

Під час візиту відбулися перемови між керівництвом університету та гостями. Університет представляли проректор із наукової роботи університету, професор, д. т. н. Гаркуша Сергій Володимирович, завідувач кафедри економіки підприємства та економічної кібернетики Полтавського університету економіки і торгівлі, заслужений діяч науки і техніки України, д. е. н., професор Рогоза Микола Єгорович, викладачі  кафедри економіки підприємства та економічної кібернетики. Сторони обговорили питання навчання, соціальної адаптації та працевлаштування колишніх військовослужбовців, визначили напрями подальшого співробітництва між ПУЕТ і МІПК НТУ «ХПІ».

У конференц-залі університету Гаркуша Сергій Володимирович, Рогоза Микола Єгорович і гості зустрілися з офіцерами запасу, виступили із привітаннями щодо успішного закінчення курсів, вручили слухачам свідоцтва про підвищення кваліфікації та сертифікати.

Церемонію супроводжували представники масмедіа та департаменту маркетингу і прес-центру Вищого навчального закладу Укоопспілки «ПУЕТ».

65
БІЛЬШЕ НОВИН