Eng

24

Разом до вершин професійного успіху!

Протягом минулого тижня ректор університету Олексій Нестуля  у формі відкритого діалогу спілкувався  зі студентами денної форми навчання всіх напрямів підготовки.

Метою зустрічей  став  пошук оптимальних шляхів професійного становлення студентів, осучаснення освітніх програм та інструментів формування ними  індивідуальної освітньої траєкторії.

На початку зустрічі  ректор Олексій Нестуля запросив студентів до активної співпраці:«… Ми хочемо відчути реально, що вам потрібно і працювати над вашими запитами! Висувайте свої пропозиції, ми на них чекаємо! Вмотивовані викладачі дорівнює вмотивованим студентам в аудиторії!».

 Однією з передумов досягнення поставленої мети є впровадження в освітній процес сучасних технологій, а саме можливість за допомогою модуля освітньої платформи ПУЕТ самостійно обирати навчальні дисципліни. Ця успішна практика добре працює у провідних європейських університетах, яка є для нас прикладом та орієнтиром. Студенти  ПУЕТ апробовують у тестовому режимі процедуру вибору дисциплін через інтернет-технології. 

Крім головної теми, під час спілкування виникали різного роду запитання та пропозиції: когось із студентів  цікавило більше нові можливості закордонного стажування, а когось  – збільшення аудиторних занять із вивчення іноземних мов.

Від студентів було почуто багато цікавих і доцільних пропозицій щодо впровадження освітніх дисциплін, завдяки яким будуть сформовані універсальні компетенції майбутніх фахівців. Студенти відчувають потребу в навичках з налагодження їх комунікацій між собою, в колективі та в подальшому під час роботи на підприємствах.

Приємно усвідомлювати, що молодь прагне знати, як правильно себе організувати,  відвідувати мотиваційні зустрічі-лекції запрошених практиків, відомих людей, спілкуватися з фахівцями своєї справи, отримувати рекомендації щодо проходження розвивальних online-курсів.

Завдяки такому  конструктивному, діловому підходу та теплій атмосфері спілкування формується впевненість у майбутньому наших студентів та університету загалом! 

74
БІЛЬШЕ НОВИН