Eng

46

Реалізація Програми «Студентської Академічної Мобільності (САМ) Україна»

У самому розпалі знаходиться реалізація Програми «Студентської Академічної Мобільності (САМ) Україна» у партнерстві з Київським національним економічним університетом ім. Вадима Гетьмана (КНЕУ) за підтримки Британської Ради в Україні та Міністерства освіти і науки України.

6 листопада 2020 року відбувся онлайн вебінар, присвячений обговоренню впровадження Програми САМ Україна, за участі координаторки освітніх проєктів у Британській Раді в Україні Анастасії Задран, менеджера з реалізації освітніх проектів Олександра Кириленка, керівниці відділу освітніх проєктів Британської Ради в Україні Людмили Таценко та представників 14 закладів освіти – учасників Програми, у тому числі й директорки міжнародного науково-освітнього центру Полтавського університету економіки і торгівлі (ПУЕТ) Юлії Перегуди.

Упродовж вебінару учасники змогли поділитися своїм досвідом з організації та реалізації студентських обмінів. Також була приділена значна увага заповненню фінансової та наративної звітності за проєктом.

На сьогоднішній день 39 студентів із 192 вже завершили свою мобільність або знаходяться на навчанні в партнерських вишах. Так, 5 студентів ПУЕТ спеціальності «Менеджмент» уже п’ятий тиждень поспіль опановують частину своєї освітньої програми у КНЕУ. Результати навчання, отримані студентами у Києві, будуть визнані по поверненні у Полтаву. Оскільки важливим компонентом Програми є культурний діалог між молоддю в Україні, ПУЕТівців активно залучають до внутрішньоуніверситетських заходів, тренінгів, форумів та організовують їх культурне дозвілля, за що вдячні директорці Центру міжнародної академічної мобільності КНЕУ Євгенії Коломієць-Людвіг.

Нагадаємо, що Програма «САМ Україна» – є одним із компонентів програми «Дім Європи», фінансується Європейським Союзом і покликана сприяти міжрегіональній академічній співпраці між закладами вищої освіти та культурному діалогу між молоддю через короткотермінову академічну мобільність в межах України.