Eng
41

Результати Creative Spark Marathon!

5-9 вересня 2020 року відбувся захід від команди Creative Spark Poltava – Creative Spark Marathon!

Це серія онлайн-вебінарів з креативного підприємництва для студентів філій Полтавського університету економіки і торгівлі у м. Білгород-Дністровському, Миколаєві та Черкасах, а також Локальних центрів дистанційного навчання, розташованих у містах Житомирі, Кропивницькому, Сумах, Новомосковському, Чернігові, Харкові та Херсоні. Участь у навчанні взяло більше 120 осіб. Проте не лише студенти ПУЕТ приєдналися до цього заходу, адже він був у відкритому доступі для усіх бажаючих!

Так, кожен день був присвячений певній темі з курсу «Креативне підприємництво» в рамках реалізації програми Creative Spark: програма підтримки підприємництва в системі освіти.

Перший день (5 жовтня 2020 р.)  був присвячений презентації проекту Creative Spark Poltava серед учасників навчання та тенденціям розвитку креативної економіки та креативного підприємництва в Україні. Спікерами заходу були директорка інституту проєктів та інновацій ПУЕТ Інна Пахомова, менеджер Creative Spark Poltava Олександр Устьян.

Навчання другого дня (6 жовтня 2020 р.) була присвячена питанням креативності в бізнесі. Тренером теми «Креативність в бізнесі» виступила д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту Людмила Шимановська –Діаніч.

7 жовтня 2020 р. відбулося навчання за темою «Формування бізнес-моделі креативного підприємництва» з тренером – к.е.н., доцентом кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Вікторією Лісіцею, учасники марафону охарактеризували споживчі сегменти, сформували ціннісну пропозицію, обрали канали збуту, визначили взаємовідносини з клієнтами, визначили потоки надходження доходу, ключові резурси та ключові види діяльності та партнерів майбутнього бізнес-проекту, визначили можливі витрати.

Четвертий день навчання (8 жовтня 2020р.) був присвячений вивченню креативних технік продажів, були визначені потреби, мотиви споживачів. Тренером теми виступила к.е.н., доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Олена Михайленко.

Останній день з учасниками марафону працював к.е.н., доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Ігор Юрко. Останній вебінар в рамках Creative Spark Marathon був присвячений економіко-математичній моделі бізнес-проекту та розрахунку фінансових показників.

За результатами навчання всі учасники Creative Spark Marathon отримали сертифікати

БІЛЬШЕ НОВИН