Eng

19

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ ПРОГРАМИ ЕРАЗМУС+

Європейський Союз понад 30 років фінансує Програму Еразмус, завдяки якій майже 4 мільйони європейських студентів скористалися можливістю пройти частину навчання в іншому закладі вищої освіти (ЗВО) Європи. У першому конкурсі Програми взяли участь лише 11 країн Європейського Союзу, серед яких була і Грецька Республіка.

Співпраця в галузі освіти і науки між Україною та Грецькою Республікою здійснюється, починаючи з 1996 року, відповідно до Угоди між Урядами двох країн про співробітництво в галузі культури, освіти і науки. Наразі між закладами вищої освіти обох країн укладено понад 30 прямих угод про співробітництво.

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (ПУЕТ) також зацікавлений у поглибленні співпраці з грецькими університетами, і з 2017 року реалізує програму міжнародної кредитної мобільності Еразмус+ спільно з Еллінським Середземноморським університетом Криту (до 2019 р. Технологічний освітній інститут Криту).

Раді повідомити, що за результатами участі ПУЕТ у конкурсі Програми Еразмус+ у 2020 році було в черговий раз отримано фінансування для  реалізації мобільностей студентів та викладачів Університету з давнім та надійним партнером – Еллінським Середземноморським університетом Криту.

68
БІЛЬШЕ НОВИН