Результати наукової діяльності кафедри економіки підприємства та економічної кібернетики із проблем «Інформаційні технології, системний аналіз і моделювання соціо-еколого-економічних систем»
19 березня 2019 року науково-педагогічні працівники кафедри економіки підприємства та економічної кібернетики вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» представили дослідження соціо-економічних систем на Х Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційні технології, системний аналіз і моделювання соціо-еколого-економічних систем», що відбулася в Національному авіційному університеті (м. Київ).
Організаторами конференції були МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ, НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ кафедра економічної кібернетики НАУ SHANTOU UNIVERSITY, CHINA UNIVERSITY OF BIELSKO-BIALA, POLSKA UNIVERSITY OF WSB IN GDANSK, POLSKA.
До складу організаційного комітету конференції увійшов Рогоза Микола Єгорович, д. е. н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри економіки підприємства та економічної кібернетики Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».
Метою конференції було наукова апробація результатів теоретичних і прикладних досліджень, які стосуються розроблення та впровадження новітніх математичних методів і моделей у системи управління економічними процесами, формування концепції інтелектуального аналізу даних для прийняття управлінських рішень, моделювання соціо-еколого-економічних систем, використання інформаційних технологій в умовах побудови цифрової економіки в Україні.
Результати досліджень науково-педагогічних працівників кафедри були представлені на таких секціях:
СЕКЦІЯ 1.
КОНЦЕПТУАЛЬНІ ОСНОВИ МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ
Вергал К.Ю. Механізм процесно-орієнтованого управління інтеграцією підприємств.
Рогоза В.М. Інформаційно-аналітичні аспекти технологій управління розвитком економічного об’єкта в умовах інтеграційних процесів.
СЕКЦІЯ 3.
ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ МОДЕЛЮВАННЯ СОЦІО-ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ
Гречка О. В. Інтегральна оцінка регіонального розвитку ринку автотранспортних послуг;
Кузьменко O. K., Пасічник В. В. Модель управління кадровим потенціалом.
СЕКЦІЯ 4.
ПРОБЛЕМИ УПРАВЛІННЯ СКЛАДНИМИ СИСТЕМАМИ В УМОВАХ ЦИФРОВОЇ ЕКОНОМІКИ
Рогоза М. Є., Перебийніс В. І. Системні підходи формування smart-освітнього середовища та модернізація інформаційних технологій якості процесів.