Eng
54

РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ СТУДЕНТІВ-ФІНАНСИСТІВ У ПРОГРАМІВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ «САМ»

У контексті стратегічних завдань Концепції розвитку спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»академічна мобільність студентів  є одним із важливих напрямів діяльності кафедри фінансів та банківської справи ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

У період з 15.02.2021р. по 11.04.2021 р. студенти ІІ курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», Борисенко Інна і Рубан Владислав, взяли участь у спільному проекті внутрішньої мобільності студентів між ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» та ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, організованого Британською Радою спільно із Міністерством освіти і науки України в рамках реалізації трирічної програми всеукраїнської академічної мобільності «САМ Україна».

Період навчання для студентів-фінансистів виявився неймовірно насиченим, як змістовно, так і емоційно. Паралельно з вивченням навчальних дисциплін за фаховим спрямуванням (за результатами якого отримано схвальні рекомендаційні листи викладачів ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана) студенти опановували сучасні технології успішного працевлаштування, розвиваючи навички складання  резюме, мотиваційних і супровідних листів, хитрощі вдалого проходження співбесід та конкурсних відборів.

Зі слів студентів: «Участь у програмі стало одним із кращих наших рішень. Ми вдячні нашому університету й кафедрі фінансів та банківської справи, міжнародному науково-освітньому  центру за підтримку та можливість стати частиною  програми «САМ Україна», завдяки якому отримали цінний досвід не тільки для професійного, а й для особистого розвитку. За можливості сподіваємося й надалі брати участь у подібних програмах академічної мобільності».

БІЛЬШЕ НОВИН