Eng
53

Результати виборів представників з числа студентів до складу Вченої ради університету

15 березня 2024 у Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулися довибори представників з числа студентів до складу Вченої ради університету. Голосування проводилось з 9.00 до 16.00 год. в онлайн форматі з використанням платформи МООDLE, задля того, щоб всі студенти мали змогу здійснити свій вибір.

Результати голосування:

Прізвище, ім’я, по батькові кандидата Курс/спеціальність/освітній ступінь Результати голосування
Калюжна Надія Валеріївна 1 курс, спеціальність «Філологія», ступінь бакалавр. 35,9%
Данилейко Максим Олександрович 1 курс, спеціальність «Маркетинг», ступінь бакалавр. 15,6%
Посполітак Данило Андрійович 1 курс,  спеціальність «Підприємство та торгівля», ступінь бакалавр. 20,3%
Тислюк Катерина Андріївна 2 курс, спеціальність «Менеджмент», ступінь бакалавр. 20,3%
Корнілова Альбіна Вікторівна 1 курс, спеціальність «Менеджмент», ступінь бакалавр. 7,9%

За результатами голосування представником з числа студентів до складу Вченої ради університету обрана Калюжна Надія Валеріївна, яка набрала найбільшу кількість голосів.

Вітаємо Надію з обранням до складу Вченої ради університету та бажаємо успішної роботи.

Дякуємо всім кандидатам за дотримання принципів доброчесності під час  виборчої кампанії та запрошуємо активно долучатися до управління нашим закладом вищої освіти.

Голова Виборчої комісії Антон Філіпповський.

БІЛЬШЕ НОВИН