Eng
126

Робочі будні ПУЕТ!

29 листопада 2023 року відбулося чергове засідання Вченої ради університету розпочалося з урочистого вручення нагороди. За багаторічну сумлінну працю на благо Полтавської міської територіальної громади, безмежну вдячність справі, ініціативність і наполегливість, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців для споживчої кооперації, інших галузей економіки України та з нагоди 55-річчя з дня народження Почесною грамотою Виконавчого комітету Полтавської міської ради була пошанована кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів та банківської справи Прасолова Світлана Павлівна.

Здобувачі вищої освіти були відзначені подяками ректора Полтавського університету економіки і торгівлі професора Олексія НЕСТУЛІ за активну участь у проведенні ІІ туру обласних змагань інтелектуальної гри «Дебати – 2023».

Під час засідання Вченої ради ПУЕТ в рамках питань порядку денного розглянули і ухвалили Кошторис університету на 2024 рік, який представила головний бухгалтер, в.о. начальника фінансово-економічного управління Світлана ЗІНЧИК.

Заслухали завідувача кафедри педагогіки та суспільних наук професора  Ірину ПЕТРЕНКО про розробку кафедрою педагогіки та суспільних наук освітньої програми зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки набору 2024 року.

Нових звершень ПУЕТівці!

БІЛЬШЕ НОВИН