Eng
57

В громади для підтримки ветеранів

Учора мали перший виїзд у громаду області з частиною команди проєкту Реінтеграція ветеранів/ветеранок війни через створення освітніх можливостей.

Разом з асистентом ветеранів Анастасією Болдар, Владиславою Ломакіною (юридичне консультування), Натою Супруненко та Людмилою Василенко (психологічні консультації) відвідали Сенчанську громаду Миргородського р-н, де ознайомили членів родин загиблих, діючих військових та ветеранів з можливостями, які пропонуємо у рамках проєкту та провели групові й індивідуальні консультації на місці з усіма, хто мав такий запит.

Тішить, що громада сама звернулася до нас із пропозицією приїхати до місцевої ЦА із конкретним запитом на консультаційну психологічну та юридичну підтримку – не буду зараз наводити мільйон причин, чому це дуже важливо.

Просто наголошу – ми відкриті до співпраці та приїдемо в будь-який куток області, де будемо корисні бодай одній людині, яка належить до ветеранської спільноти чи родин військових.

Вчора вкотре переконалася, що роботи попереду дуже і дуже багато – від вкладання в голови людей, що турбуватися про своє ментальне здоровʼя – це нормально і соромитися цього не варто – до донесення до керівництв громад, що важливо розуміти і головне реагувати на запити своїх людей, бо робити лише те, що пишуть статути – це не про бажання, роботу і реальні результати та зміни.

Лишаю робочий телефон, за яким відповімо на всі ваші питання – 0 (95) 059 44 30

Проєкт Реінтеграція ветеранів і ветеранок війни через створення освітніх можливостей реалізує ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та сприяння DVV International Ukraine.

Окрема подяка ПУЕТу за наданий транспорт та інші технічні моменти для поїздки.

Керівниця проєкту Реінтеграція ветеранів/ветеранок війни через створення освітніх можливостей
Лілія Матвійчук

БІЛЬШЕ НОВИН