Eng
246

Розпочалися тренування команд з повітряної робототехніки

26 січня завершився етап реєстрації шкільних команд для участі у першому Фестивалі повітряної робототехніки імені Юліана Матвійчука, який проходитиме у Полтавському університеті економіки і торгівлі. Партнерами нашого університету в його проведенні є Полтавська академія неперервної освіти ім. М.В. Остроградського та ТОВ «2d3d».

Понад 20 команд з усієї Полтавської області виявило бажання узяти участь у змаганнях, які передбачають пілотування та програмування навчальних дронів, проходження траси на професійному симуляторі FPV-дронів.

Підготовка до змагань триватиме 2 місяці, протягом яких команди матимуть можливість, використовуючи технічне забезпечення Освітнього центру повітряної робототехніки ПУЕТ, відпрацювати на Дрон-арені навички пілотування та програмування дронів. А розпочалося все зі зборів тренерів, яке 31 січня провів проректор з науково-педагогічної роботи Полтавського університету економіки і торгівлі Юрій Матвієнко, на якому затвердили графік тренувань команд на Дрон-арені ПУЕТ.

Вже 1 лютого було проведено виїзне тренування на базі Бутенківського ліцею імені Ю.П. Дольд-Михайлика Білицької селищної ради, від якого на Фестиваль заявилося відразу дві команди. Завзяття та ентузіазм, який проявили діти разом із тренером, учителем інформатики ліцею Олександром Ткачем вражають та надихають на подальші звершення у впровадженні повітряної робототехніки і переконують у перспективності та важливості починань Полтавського університету економіки і торгівлі.

5 лютого на Дрон-арену вийшли для тренувальних польотів перші команди: Полтавської школи №11 та Міжшкільного ресурсного центру Полтавської міської ради. Попереду на учасників фестивалю чекають тренувальні польоти, вивчення обладнання, його використання та обслуговування, програмування та опанування тренажером.

БІЛЬШЕ НОВИН