Eng
36

Розпочався STEAM-Camp

10 червня у Полтавському університеті економіки і торгівлі розпочався довгоочікуваний STEAM-Camp. Юнаки та дівчата протягом дня мали можливість познайомитись із різноманітними сферами застосування робототехнічних технологій. Ознайомившись із ресурсним забезпеченням лабораторії робототехніки університету, мали можливість зануритись у створення кіберфізичного пристрою на платформі Arduino. Учасники кемпу навчились використовувати мультиметр, застосовувати світлодіоди, макетні плати, резистори тощо для реалізації власних проєктів.

Зробивши перші кроки в макетуванні та прототипуванні, кожен дійшов до висновку, що майбутнє за робототехнікою.

Вимірявши напругу в розетці, юнаки та дівчата зрозуміли, що електрика може бути не така вже і страшна. Головне – дотримуватися техніки безпеки та не прогулювати уроки фізики.

Перебування в кемпі не є лише повчальним, а й веселим процесом. Для цього застосовуються різноманітні гейміфікаційні технології. Кожен день залучає учасників до командної та ігрової активності.

Тож, перший день залишив по собі приємний післясмак та готовність і бажання рухатися далі. У вівторок на учасників кемпу чекає повітряна робототехніка.

1785
БІЛЬШЕ НОВИН