Eng
35

Розширюємо можливості проєкту “Допомога в реабілітації і налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні”

Продовжуємо працювати над розширенням можливостей проєкту, проводячи профорієнтаційну роботу (прийняли близько 100 людей).

14.05.2024 року команда проєкту завітала до Опішнянської громади з презентацією результатів проєкту.
Метою даної зустрічі було розширення можливостей співпраці та залученість нових людей (ВПО),як до навчання так і підтримка їх гуманітарною допомогою.

Розповіли про проєкти, які виконуються в рамках Громадської організації “Центр освіти дорослих Полтавщини” та про навчання на базі Полтавського університету економіки і торгівлі.

Продовжуємо працювати на результат та дякуємо за запрошення Голові Опішнянської громади Різнику Миколі Миколайовичу та начальнику відділу підтримки сім’ї КЗ “ЦНСП” Опішнянської селищної ради та голові комісії з питань гум.допомоги та ВПО Костенко Олені.

Нагадуємо проєкт організовано на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ, – ректор Олексій Нестуля, ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини”, – виконавча директорка Світлана Нестуля.
В рамках реалізації проєкту Допомога в реабілітації і налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні за підтримки シャンティ国際ボランティア会(SVA) “Shanti Volunteer Association” за фінансування уряду Японії, – керівник проєкту Ольга Стефанюк ;методист проєкту Ірина Павлик.
Проєкт реалізується вже другий рік для ВПО, що знайшли прихисток в Полтавській територіальній громаді. Моніторинг проєкту здійснюється моніторинговою групою, керівник Роман Заворотній.
Реалізація проєкту триває до 16 серпня 2024 року. В рамках проєкту пропонуються навчальні курси, для ВПО, які проживають у Полтавській області, щоб отримати знання, корисні для відновлення засобів до існування та залучити себе до соціальної взаємодії. Проєкт також забезпечує ВПО продуктовими наборами, наборами побутової хімії та жіночої гідності.
За інформацією можна звертатися:
Контактний номер телефону: +380995158429
ГО Центр освіти дорослих Полтавщини
Полтавський університет економіки та торгівлі (вул.Івана Банка 3, каб.316)

Реєстрація на навчальні курси у групі Telegram https://t.me/+1BGn5rAAt29hYzMy

БІЛЬШЕ НОВИН