Eng

22

Розвиваємо туризм разом із ПУЕТ

Під час Марафону підтримки підприємництва, ініційованому Департаментом економіки і інвестицій Виконавчого комітету Полтавської міської ради й Полтавським університетом економіки і торгівлі в рамках програми «Бізнес-Влада-Наука як взаємодія для результату», 7 жовтня 2020 року відбувся навчальний тренінг «Посилення спроможності туристичного бізнесу через використання культурно-природної спадщини (Створення програм інтерпретації).

Тренер – доцентка кафедри менеджменту Яніна Барибіна.

Учасники тренінгу ознайомились із поняттям «спадщина» як економічна категорія і ресурс розвитку бізнесу та громад, розумне позиціонування території з використанням потенціалу культурно-природної спадщини, інтерпретацією спадщини й чому вона важлива для бізнесу.

Друга половина тренінгу була присвячена практичній роботі. У рамках навчання для вдосконалення практичних навичок із написання інтерпретаційної програми було обрано туристичний об’єкт – дзвіницю Свято-Успенського кафедрального собору. Цікавими були ідеї групи щодо наповнення внутрішнього простору дзвіниці та пошуку нових змістів і форм, цікавих для відвідувачів.

Уже 27 жовтня 2020 року запрошуємо приєднатися до онлайн-семінару «Кращі кейси регіональних туристичних організацій України».

Мета заходу – проведення презентацій кращих кейсів регіональних туристичних організацій (РТО) та діяльності Національної туристичної організації України (НТОУ) з метою створення Регіональної туристичної організації Полтавщини.

Участь у заході є безкоштовною за умови попередньої реєстрації: https://bit.ly/3ik7NWl

БІЛЬШЕ НОВИН