Eng

32

Ряднина Вікторія: «Мій вибір – маркетинг»

За перші тижні навчання, я можу беззаперечно сказати, що не помилилася – мій вибір університету та майбутнього фаху був правильним. Маю змогу не лише здобувати якісну освіту, а ще й творчо розвиватися.

Чому саме ПУЕТ? Це питання я задавала собі не один раз. Та мій вибір прийшов мені легко – я зовсім не розглядала інші варіанти. В 11 класі твердо знала, що піду навчатись до нашого рідного університету.

Активне студентське життя, регулярне проведення різноманітних професійних та творчих заходів. Все це, мене неабияк зацікавило. Сумніви виникли лише під час вибору спеціальності, мій вибір варіювався між двома.

Перше знайомство з університетом відбулося у квітні 2023 року, коли я з мамою приїхала до Полтави на День відкритих дверей в ПУЕТ. Спілкування з викладачами, студентами, огляд кампусу та презентації спеціальностей відкрили для мене безмежні можливості та перспективи для розвитку в університеті. Там я зрозуміла, що мене цікавить маркетинг, адже за цим фахом я можу розкрити себе не лише професійно, а й творчо.

З того часу минуло майже півроку і я вже студентка. Навчаюсь на спеціальності «Маркетинг» в Полтавському університеті економіки і торгівлі. Своїм вибором – задоволена! Хочу всебічно розвиватись та стати класним фахівцем  своєї справи.

БІЛЬШЕ НОВИН