Eng
53

Сезон інтерактивних фінансових ігор розпочато

12 жовтня 2021 року у дружній атмосфері відбулася зустріч майбутніх фахівців з фінансів, банківської справи та страхування: молодших бакалаврів 1 курсу ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» та студентів 2-3 курсів Полтавського кооперативного коледжу.

У ході інтелектуальної гри «Фінансовий батл» учасники заходу з легкістю подолали бліц-турнір на швидкість, пройшли фінансовими лабіринтами цікавих головоломок, а також мали змогу позмагатися в інтелектуальній дуелі, показуючи ґрунтовні знання з економіки та фінансів, ерудицію, фантазію, почуття гумору, вміння обґрунтовувати свої думки. Змістовним та повчальним виявився конкурс капітанів,  під час якого вони складали та презентували кошторис витрат, демонструючи свою компетентність, креативність й розуміння потреб власного навчального закладу за сучасних умов.

Після підведення підсумків гри без подарунків не залишилася жодна з команд. Усі учасники були нагороджені корисними призами, отримали незабутні враження та позитивні емоції. 

1739
БІЛЬШЕ НОВИН