Eng

76

Шановний Олексію Олексійовичу!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Вашого Дня народження від педагогічного колективу, співробітників та студентів Полтавського університету економіки і торгівлі!

Найвищий професіоналізм, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у діяльності, здобути шану та повагу серед колег та студентства. Мудрість допомагає послідовно та ефективно комунікувати з  партнерами та уміло виховувати  молоде покоління.

Ви дуже талановитий керівник, до того ж чудова людина і порадник, доказом цього є виважені рішення, добрі поради та взаємна підтримка і розуміння. Вірність обраній справі, набутий досвід, високий професіоналізм, чудові організаторські здібності – усе це стало запорукою значних успіхів.

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, миру, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань! Хай у серці завжди живе любов рідних і близьких Вам людей, яка допоможе далі йти по наміченому шляху, реалізовувати плани і втілювати мрії! Ми безмежно цінуємо Вашу людяність, щирість та раді нашій співпраці!

БІЛЬШЕ НОВИН