Eng
197

Шестопал Єлизавета: «Обрала ПУЕТ через дружню атмосферу,  гарних викладачів, практико-орієнтоване навчання та можливість участі у міжнародних грантових програмах»

За перші тижні навчання наші  активні, цілеспрямовані першокурсники  спеціальності «Готельно-ресторанна справа» поринули у студентське життя.

Своїми враженнями поділилася Шестопал Єлизавета студентка групи ГРС б-11.

Чому саме спеціальність «Готельнно-ресторанна справа»?

Навчаючись у Полтавській загальноосвітній школі  № 19 я знайомилася із   можливостями для студентів різних університетів, врахувала різні фактори, щоб  зробити  вибір майбутнього фаху.

По-перше,  готельно-ресторанний бізнес відповідає моїм інтересам та амбіціям, надає багато можливостей для розвитку та самовираження. Я вірю, що ця сфера дозволить мені не лише здійснити професійну кар’єру, але й отримувати задоволення від своєї роботи.

По-друге, готельно-ресторанна справа  відкриває можливості  для успішної міжнародної кар’єри.  Освітня програма в ПУЕТ використовує досвід  шкіл готельного менеджменту Швейцарії та Іспанії. Я буду мати можливість закордонного стажування для отримання міжнародного практичного досвіду у Болгарії, Туреччині, Німеччині, Італії.  З перших днів в стінах університету беру участь в студентському самоврядуванні та танцювальному колективі університету, що відкрило для мене нові можливість для самореалізації та розвитку.

Раджу обирати «Готельно-ресторанну справу»  в ПУЕТ не задумуючись, адже це університет можливостей» !

БІЛЬШЕ НОВИН