Eng

32

Школа лідерів ННІЛ. Навчаємось, мріємо, ДІЄМО!

Школа лідерів – це те місце, де студенти ПУЕТу мають можливість приємно та корисно провести свій час. Ми допомагаємо нашим студентам здобути Soft та skills для того, щоб вони були багатофункціональними та цікавими особистостями як в професійній так і в своїй соціальній сфері життя. Тому 6, 13 та 20 жовтня ми проводили наші улюблені засідання Школи лідерів ПУЕТ, де ми продовжували обговорювати питання ефективного саморозвитку. Ми вирішили почати з Самопрезентацій. Вміння відрекомендовуватись допомогає як у професійній діяльності, так і в повсякденному житті. Тому наші учасники спробували себе у цьому занятті. Ми всі  відповідали на запитання про нашіі шкільні успіхи, цілі на найближче майбутнє, про особисті якості, які подобаються в собі та є сильною стороною особистості. Комусь було важче, комусь простіше, але всі впоралися на відмінно!

На занятті яке проводилося 20го жовтня ми підіймали таку важливу тему як “Самомотивація”. Говорили про те, що означає “З’їсти жабу” та “Ефект помодора”, і як це можна використовувати. Говорили про мрії, та як перетворювати їх у цілі. Виконали декілька цікавих вправ, які візуалізували наші прагнення для кращого планування та конкретизації планів.

Зміни – це постійна робота над собою. Нам дуже подобається спостерігати за особистісним розвитком кожного студента. Тому пропонуємо долучатися до наших занять, і відчути цю неймовірну атмосферу. Чекаємо кожного. У нас дуже круто!  Мріймо, мотивуємося та діємо для кращого майбутнього! Dream big!

Матеріал готувала  Катя Федоренко керівник прес-служби Школи Лідерів ПУЕТ

21
БІЛЬШЕ НОВИН